Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm időnként...

Legjobb barátnőm időnként ellent mond saját magának viszont nem tudom akkor melyik szituban mondott igazat, vkinek ezzel vmi tapasztalata? :D

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást,nem nagyon vannak titkaink.


De vannak dolgok mint utóbbi amikor mindkét állítása teljesen megállta a helyét,viszont,hogy melyik igaz nem tudom.Egyszóval ütötte magát a két állítás.


Csak,hogy konkrét példa legyen.

Megismerkedett egy sráccal kb 2 hónapja, eléggé elhanyagolt,meg családi zűrök voltak,meg ügyeket intézett stb. Volt mikor fél óra-1 órára átmentem neki segíteni! De ilyenkor nem igazán beszéltünk.Viszont a barátságunkban ez idő alatt többször voltak kisebb konfliktusok.



Aztán kb 5 napja kiderültek dolgok volt ideje tudtunk beszélni végre 2 hónap után normálisan és mondta,hogy úgy érzi megromlott a barátságunk és hogy direkt nem találkoztunk,meg beszéltünk annyit,mert ha nagyon akart volna velem lenni akkor átjött volna akár fél órára is. De hogy már a sok konfliktus miatt,nem én voltam az első akivel a problémáját,örömét megossza.Meg hogy hátha kicsit észhez térek,elgondolkozok.Ilyesmiket mondott.


Tudom hülyén viselkedtem egy-egy dologban,ezt beismertem és azon vagyok változzak,mert sajnos elmentem egy rossz irányba.

Viszont mivel új pasi volt a dologba és családi,magán életi problémái voltak. Nekem azért reálisnak tűnt,hogy nem beszélünk annyit,bár tény,hogy eszembe jutott,hogy napi fél órája mindig is volt rám,ha sok dolga volt akkor is!! De betudtam a fenti dolgoknak.Na mindegy.


Na és itt jön a másik sztori amit ma mondott.

Mesélte már unja a srácot,kezdi kiismerni és az elején dúlt a lámúr,most már azt érzi mégsem passzolnak annyira. Beismerte,hogy azért nem találkoztunk annyit eddig,mert elvolt ájulva a pasitól vele akart lenni állandóan,jöttek mentek. Nagyon tetszett neki ez,mert napközben főzött,takarított stb jó volt este hogy vitte a pasi ide-oda.. Persze tudom ha lámúr van akkor a barátságok egy pár hónapra vmelyik örökre háttérbe szorul.Húgomnál,meg mindenkinél így volt. Pár hónap után mindig normalizálódtak a dolgok.


Viszont nem tudom eldönteni,hogy most tényleg a pasi miatt hanyagolt vagy mert megromlott a barátságunk :D


Persze most minden oké,minden a régi,újból sokat keres,hív,talizunk.Sráccal is talizik persze,csak már nem úgy mint az elején,hogy állandóan vele van.


2016. jan. 21. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját életeddel ne az övével. Ha igazán fontos neked akkor elfogadod a hibáival együtt is és nem akarod megváltoztatni mert úgysem tudod! :)
2016. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!