Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Legjobb barátnőm időnként ellent mond saját magának viszont nem tudom akkor melyik szituban mondott igazat, vkinek ezzel vmi tapasztalata? :D

Régóta ismerjük egymást,nem nagyon vannak titkaink.

De vannak dolgok mint utóbbi amikor mindkét állítása teljesen megállta a helyét,viszont,hogy melyik igaz nem tudom.Egyszóval ütötte magát a két állítás.

Csak,hogy konkrét példa legyen.

Megismerkedett egy sráccal kb 2 hónapja, eléggé elhanyagolt,meg családi zűrök voltak,meg ügyeket intézett stb. Volt mikor fél óra-1 órára átmentem neki segíteni! De ilyenkor nem igazán beszéltünk.Viszont a barátságunkban ez idő alatt többször voltak kisebb konfliktusok.

Aztán kb 5 napja kiderültek dolgok volt ideje tudtunk beszélni végre 2 hónap után normálisan és mondta,hogy úgy érzi megromlott a barátságunk és hogy direkt nem találkoztunk,meg beszéltünk annyit,mert ha nagyon akart volna velem lenni akkor átjött volna akár fél órára is. De hogy már a sok konfliktus miatt,nem én voltam az első akivel a problémáját,örömét megossza.Meg hogy hátha kicsit észhez térek,elgondolkozok.Ilyesmiket mondott.

Tudom hülyén viselkedtem egy-egy dologban,ezt beismertem és azon vagyok változzak,mert sajnos elmentem egy rossz irányba.

Viszont mivel új pasi volt a dologba és családi,magán életi problémái voltak. Nekem azért reálisnak tűnt,hogy nem beszélünk annyit,bár tény,hogy eszembe jutott,hogy napi fél órája mindig is volt rám,ha sok dolga volt akkor is!! De betudtam a fenti dolgoknak.Na mindegy.

Na és itt jön a másik sztori amit ma mondott.

Mesélte már unja a srácot,kezdi kiismerni és az elején dúlt a lámúr,most már azt érzi mégsem passzolnak annyira. Beismerte,hogy azért nem találkoztunk annyit eddig,mert elvolt ájulva a pasitól vele akart lenni állandóan,jöttek mentek. Nagyon tetszett neki ez,mert napközben főzött,takarított stb jó volt este hogy vitte a pasi ide-oda.. Persze tudom ha lámúr van akkor a barátságok egy pár hónapra vmelyik örökre háttérbe szorul.Húgomnál,meg mindenkinél így volt. Pár hónap után mindig normalizálódtak a dolgok.

Viszont nem tudom eldönteni,hogy most tényleg a pasi miatt hanyagolt vagy mert megromlott a barátságunk :D

Persze most minden oké,minden a régi,újból sokat keres,hív,talizunk.Sráccal is talizik persze,csak már nem úgy mint az elején,hogy állandóan vele van.

2016. jan. 21. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
Foglalkozz a saját életeddel ne az övével. Ha igazán fontos neked akkor elfogadod a hibáival együtt is és nem akarod megváltoztatni mert úgysem tudod! :)

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 22. 12:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk, férfiak zavar ha a nő időnként a kényelmet meg a saját stílusát előtérbe helyezi a nektek tetsző ruhákkal szemben?
Mennyire gyakori, hogy a biszexuális férfiak titkolják a feleségük előtt, hogy vonzódnak a saját nemükhöz is, és időnként alkalmi kapcsolatokat létesítenek idegen pasikkal?
Normális, hogy a dzsungáriaim időnként a saját ürülékét eszi?
Ha egy totál magányos ember magában beszél időnként, és tud róla hogy a levegőbe beszél, saját magának, az mennyire normális?
Az mitől lehet, hogy a gépem játék közben időnként saját magától újraindul?
Hogyan lehet saját szervert bérelni a Rust nevű játékban? Mennyi időnként kell fizetni és mennyit?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!