Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a jellemzők a külsőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jellemzők a külsőtökben, amik rontják az önbizalmatokat ismerkedéskor, vagy úgy általában a szociális életben?

Figyelt kérdés
Írtok nemet és kort is?
2016. jan. 28. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az onbizalmam nem fugg a kulsomtol.
2016. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Összeestem kicsit :( (-10kg)

De már elkezdtem visszahozni magam!

2016. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es, akkor neked elsősorban mivel függ össze?
2016. jan. 28. 15:44
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem sincs a külsőm hatással az önbizalmamra. Akkor vagyok magabiztos általában, ha kompetensnek érzem magam valamely aktuális témakörben- a munkahelyen érzem, hogy meg tudok csinálni mindent, a suliban jól teljesítek különösebb erőfeszítés nélkül is, mert értem az anyagot, satöbbi dolgokra gondolok.


Mondjuk, az tény, hogy általában lazább pólókat veszek fel, mert bár kövér nem vagyok, ha leülök, nagynak tűnik a hasam, és azt nem szeretném, hogy mindenki csodálja :D Meg mostanság van az, hogy tiszta kék-zöld-lila folt vagyok, és meg kell válogatnom az öltözékem (szerencsére télen elég könnyű, nyáron bajban lennék), hogy ne higgye azt mindenki, hogy itthon vernek. Pedig csak szánkóztunk, meg korcsolyáztunk meg minden ilyen, és hát, vannak balesetek, elesik az ember, na. Én meg iszonyú könnyen belilulok. Durva foltjaim vannak, most ezeket kell rejtegetnem a holnapi céges vacsin is. Elképzelésem sincs, hogy ezt hogy fogom megoldani, de biztos megoldom :D


Szóval, nekem ezek befolyásolják az önbizalmam. Már ami a külsőt illeti.


23/N

2016. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"1-es, akkor neked elsősorban mivel függ össze?"


En kicsit csalok, mert a szakmam resze hogy segitesem az ugyfeleket az onbizalom szerzesben, es igy amikor magammal kapcsolatban tamadnak ketsegeim, rogton eszembe jut amit masoknak mondanek.


A legfontosabb talan az hogy nem ragodok azon ami nem rajtam mulik. 27/F

2016. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31 éves nő vagyok, gyerekkoromban elcseszték a fogaimat fogászaton, ez nagyon rányomta a bélyegét a magánéletemre is. Most egy normális, emberséges, nem kapkodó, türelmes, megfizethető fogorvost vadászok, aki nem csesz le azért, mert fogászatfóbiám lett, és hogy ritkán járok részben ezért, részben anyagiak miatt.
2016. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Minden :D


A fogam, a bőröm, a hajam, a ruhám, a körmöm, a szám, az arcom, az orrom, a pocakom...

2016. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Alacsony vagyok és ocsmány. Ez a két tulajdonság teljesen ellehetetleníti azt, hogy legalább egy randi összejöjjön egy lánnyal.

29F

2016. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Magasság, fejforma, arcszerkezet,fogak.
2016. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az "ocsmány" önmagában nem magyaráz meg túl sokat.


Miért érzed magad annak, mik miatt?

2016. jan. 28. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!