Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » (ROCKEREK/GOTH-OK) Van ez az...

(ROCKEREK/GOTH-OK) Van ez az oltozkodes dolog amitol felek. (?! )

Figyelt kérdés

(Aki nem ert hozza ne kommemtaljon><)

tehat, a problema a kovetkezo..Rock/metal zeneket hallgatok,viszont kinem allhatom a Goth zeneket..Ezzel nem is lenne gond csakhogy elegge tetszenek a Goth cuccok(csipkek,fuzok,erdekes ekszerek,es egy par ruha) Viszont tudom hogy nem szabad keverni a kettot es hulyenek meg nem akarom magam nezni..Szarjam le hogy akar Goth nak is neznek de kozben rocker vagyok/ ne nezzek tobbe ilyen cuccokat inkabb vagy mi?:c thx az ertelmes valaszokat owo

17/L



2016. márc. 31. 13:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Öltözz úgy ahogy szeretnél, ami tetszik. Nem kell mások véleményére adni, amiben jól érzed magad, azt vedd fel! Nincs szebb egy magabiztos nőnél. :)
2016. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, úgyis kinövöd majd. Öltözz úgy, ahogy akarsz és hallgasd azt, ami tetszik, de szokj le erről a sok hangulatjelről, mert szörnyen idegesítő, ezen kívül azt a benyomást kelti, hogy gyerekes vagy.
2016. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hàt gyerekes is, ha azt hiszi, kötelező így öltöznie, meg hogy tudja, hogy nem szabad kevernie a kettőt 😅
2016. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruhától leszel rocker vagy "goth".

Elsősorban a zenei ízlés, a stílusok által képviselt ( vagy csak belemagyarázott) életérzés, életvitel számít. Az öltözködés csak kiegészítő.

Mit érdekel téged, hogy minek néznek azok, akik nem ismernek?


Egyébként amit a goth stílusról írtál, azokat megtalálod a steampunkban is.

2016. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat es leszokok a sok emojirol:) ment a zold^
2016. márc. 31. 17:08
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Nahát, ma is tettem valami jót. :D (2. vagyok.)

Szép napot!

2016. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vedd fel ami tetszik :)

Ma már azért is legothoznak valakit, mert fekete pulcsi van rajta (legalábbis amerre én lakok ott így szokott lenni) Szal sztem ez ne akadályozzon meg abban hogy azt vegyél fel amit szeretnél :) Azt is meg lehet szokni ha esetleg gothnak néznek, én is megszoktam hogy pl engem meg mindenki emonak néz. Ja és ráadásul a goth cuccok tényleg tök jól néznek ki :3

A barátaid tudják hogy ki vagy, azt meg szard le hogy az utcán ismeretlenek mit gondolnak rólad.

2016. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Nos, én meg 40 éves létemre pont, hogy gothként mentem a szombati bulira.

Popsztárnak kellett volna beöltözni elvileg, aszonták, én lehetek rocksztár, gótikus metál énekesnő voltam 😅


Mivel a popsztárokról fingom nincs 😅

2016. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem valami 12-13 éves írta ki a kérdést. :D Te komolyan 17 vagy ilyen gondolkodással? Már ne haragudj, de nagyon éretlen lehetsz. Ki nem szarja le, hogy rocker létedre van-e rajtad fűző? Ha tetszik hordd, ha nem, ne. Amúgy sem muszáj rockernek öltözni, csak azért mert az olyan zenéket szereted. Ennyi erővel én meg egy csicska pózer vagyok, mert metálos létemre hallgatok Muse-t. :D
2016. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kemekoo válasza:
Szerintem azt veszel fel, amit akarsz.. :DD Van pár "bulipatkány" (nem sértés) is, aki rockeres cuccokat hord. :D
2016. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!