Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legcikibb dolog, ami...

Mi a legcikibb dolog, ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem elég sok gáz sztorim van.. Egyszer bementünk a freshnapfba kutyakaját venni. Láttam, hogy az egyik polcról lóg egy szalag, gondoltam, nem direkt van ott, úgyhogy le akartam szedni. Ahogy meghúztam a szalagot, rám borult jó néhány doboz kutyakajakonzerv, az egyik fejbe is talált, úgyhogy ott feküdtem az üzlet közepén beborítva kutyakajával. Nagyon gáz volt.:D

(16/L)



2015. szept. 13. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
eltaláltam egyszer az agresszív magyartanárom orrát egy tollal
2015. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer kiszakadt a farmerem a labam kozott a suliba(eleg hosszan kb 13 centi).

Tavasszal a fiuk locsoltakna lanyokat es en kaptam egy majdnem 2 literes adagot a fejemre, es a polom is komplet atazott es ramtapadt ezzel kiemelve a melleim formajat.

17l

Kerdezo privatba meg irhatok parat ha te is:)

2015. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anya pasija küldött neki egy képet, aztán rá néhány órára vhogy kezembe került anya telója rajzolgatni akartam valamit nemtom hogy jutott eszembe. Ëpp a Viberbe volt belépve ezért megnéztem a képet. Doodle-val elkezdtem rajzolgatni: kiszíneztem az egësz këpet aztán tettem rá szíveket és radírral ráírtam hogy örök stb. Erre valahogy megcsúszott a kezemben és elküldtem neki! Marha ciki volt! Gyorsan megírtam neki hogy véletlen volt ës hogy én küldtem. Aztán anya persze nem haragudott meg a barátja sem mondott semmi különöset, de nagyon gáznak éreztem!! :'D
2015. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Rank nyitott a kolis nevelotanar a WCben mikor a csajommal sexeltunk.
2015. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bdomcsi77 válasza:
98%
Boltba mentem. Csemegekukoricát akartam venni, de mivel nem jutott eszembe a neve csak azt mondtam a boltosnak, hogy olyan mint a barack, csak ez kukorica. A pláne benne az, hogy volt nálam lista, amin le volt írva a neve annak ami kell.
2015. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
25%
Ez nem velem történt,hanem a báttyámmal,de a történet szerint lényegtelen....Tehát egy szép péntek este volt,az okos báttyám p3ldát mutatva ezzel nekem,elment vedelni 1 k*rvával,meg egy állati helyes haverjával.... Mind a hárman jól be is csíptek,3s mikor haza akrták hozni a báttyámat,egy kicsit beleakadtak az eggyik oszlopba.... Közel f3l óráig szenvedtwk,mire röhögve oda mentem,a kis ribit belöktem az árokba,a helyes srácot,meg a báttyámat meg kibogoztam az oszlopból.... Mostmár bánom hogy nem videóztam le.... Az eset kb.: hajnali fél kettőkor vált igazzá,de azt látnotok kellett volna,hogy hogy beszólogattak az oszlopnak,én meg csak szakadtam!XDAzóta a báttyám még nem ment el inni,és azt mondta többet nem is fog,a nyolc műszakos meg sajna nem kapott alkohol mérgezést.... :'(
2015. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Általános iskolás koromban osztálytársaim úgy csikiztek, hogy befingottam. Természetesen nem hagyták szó nélkül, erre elsírtam magam. Akkor békénhagytak :D

Egyszer mostohatesókkal (akik minden apróságért kicikiztek és bénának tituláltak) nagyon nevettünk. Én úgy nevettem, hogy mint egy atombomba olyan hangosat fingottam. Rögtön abbamaradt mineenki nevetése, én azt hittem helyben halok meg a szégyentől, ők meglepetten néztek; ez ugyanabban a tanévben történt.

2015. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez ciki, és egyben felháboritóan kellemetlen,anyámal bevásaroltunk az Auchanba,és elnéztük a busz menetét,és mikor megkértük a buszsófört hogy had száljunk fel ugyan fel engedett,és én megértem hogy ott nem lett volna köteles megálni,de cserébe egész uton hallgathatuk ahogy a buszsóför egy nyalista óregel minket szidnak hogy nem lehet megnezni mikor megy és akkor jönni a buszhoz,meg hogy miertnem lohaton vagy lábuszal jöttünk,meg a hülyeségeiket hallgatuk igazi tajparasztok voltak,és mikor leszáltunk anyám anyit szolt a buszsofórnek hogy "kószönjük" ebbe minden benne volt természetesen a nem normális,buszsoför semmit nem válaszolt kb akkor aznap jol felidegesitettek,de végülis anyám jol le rendezte őket inteligensen egy szóval, már röhögtünk milyen szánalmas emberek vannak.
2020. jún. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

"cserébe egész uton hallgathatuk ahogy a buszsóför egy nyalista óregel minket szidnak hogy nem lehet megnezni mikor megy és akkor jönni a buszhoz.."


:D:D:D

2020. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es ja így visszaolvasva funny már de amikor át éltük nem volt anyira vicces, hogy milyen emberek vannak szabad lábon, tévedni szerintem emberi dolog :)
2020. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!