Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Salgótarjánban lakok de nem...

Salgótarjánban lakok de nem tetszik a város neve, mit tudok csinálni hogy megváltozzon a város neve?

Figyelt kérdés
Eltudnék költözni mert van pénzem de nem akarok ! Az fáradságos ! Joga van az embernek megváltoztatni szerintem a város nevét ahol lakik ! A várost szeretném a családomról elnevezni , feleségem és lányom nevét összegyúrtam SáraBogi ( a sára a feleségem a bogi a lányom ) . Szerintetek elég az ha a főutón a Salgótarján táblát kicserélem egy SáraBogi táblára vagy ehhez több kell ? Szívesen várom a javaslatokat !
2016. ápr. 19. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival kiegészítheted hogy írsz a google mapsnak hogy mostantól SáraBogi a város neve, kérem írják át a térképen. Így aztán mindenki így fog külföldrôl rátok hivatkozni, hiszen mindenki azt használja, melynek folyományaként elôbb-utóbb a magyarok is így fogják hívni, hisz idôvel, mint a történelem bizonyítja, úgy neveznek egy népet ahogy hivatkoztak rá más népek korábban.
2016. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A polgármesterség szerintem ide nem elég. Kerülj be a parlamentbe (de legegyszerűbb ha kikiáltanak diktátornak) és után azt és úgy nevezel át ahogy akarsz.

Figyelmeztetés: Egyéni teljesítménytől függően a diktátorság hirtelen súlyos egészségkárosodással végződhet.

2016. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na akkor cserélhetek lakcím kártyát:)
2016. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszeru nem a varos nev kell megváltozzon, hanem a Te lakcìmed. Koltozz el. S kivanom mindig ez legyen a legnagyobb gondod az èletben.
2016. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Apa te vagy az???:D

Én is Salgótarjánban lakok és Bogi vagyok:D

2016. ápr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Utolso azt irja a kerdezo h a Sára a felesege.Bogi a lânya...de poennak majdnem jovolt.:D :)
2016. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

?

Azért apa,mert Bogi a lánya,még én is iskolás korú vagyok,egyébként nem poén,tényleg Tarjáni vagyok és Bogi:D

2016. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg apukádat tényleg ő írta-e ki :D
2016. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az poen lenne.:D.xD
2016. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!