Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soproniak! Nektek tetszik a...

Soproniak! Nektek tetszik a város? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy odaköltözöm, és szeretném tudni a város előnyeit.

Most egy 1600 fős faluban élek egy 20000 fős város mellett.

Mennyiben jobb Sopron, mint egy kisváros?



2013. máj. 7. 17:11
 1/4 anonim válasza:
50%
Utálom! 5 éve lakom itt ,de gyűlölöm ,sajnos kényszerből lakom itt ! Nagyobb városból költöztem ide, ebben az esetben neked lehet ,hogy nem lesz bajod .De készülj fel, hogy az emberek barátságtalanok és mogorvák... Egyszerűen rossz.
2013. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sopronban élek pár éve, egy kisebb városból költöztem ide az ország másik feléből.

Az emberek nem olyan barátságtalanok, de maguknak valók, nem olyan közvetlenek. Inkább úgy fogalmaznék, stresszesebbek, óvatosabbak, kissé távolságtartók. Több idő kell, hogy a bizalmukba fogadjanak egy idegent, ennyi.

Ahonnan én jöttem, ott mindenki sokkal közvetlenebb, csak emiatt volt furcsa. A távolról ideköltözött emberek közül sokan panaszkodnak erre a jelenségre, hogy szerintük a Soproniak ridegek.


Sopron hiába nagy, olyan, mint egy nagy falu, 1-2 itt töltött év után már nem ismerhetsz meg olyan embert, akivel ne lenne legalább egy közös ismerősöd. :) Kicsit olyan, mint egy nagy falu.


Én szeretek itt élni, sokkal több a lehetőségem a megélhetésre, mint az ország keleti szélén. Aki akar dolgozni, nem büdös neki a munka és szorgalmas, az meg tud élni, és aki tud alkalmazkodni, az jól is érzi majd magát!

2013. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én itt születtem és szeretem ezt a helyet szinte minden megtalálható ami kell, és Ausztria is közel van. Legjobb Sopron!:))
2014. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A város szép. De az emberek fäszok.
2020. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!