Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Ha mindenkihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha mindenkihez oda mernétek mennyi, hány nőt szólítanátok le egy nap?

Figyelt kérdés

Csak gondoljatok bele, hogy végigmentek az utcán és ha MINDENKIT leszólítanátok aki tetszik (nem muszáj az a hú de elájulok tőle) akkor mennyi lenne mondjuk egy napon/héten?


Most ezzel senkit nem akarok arra buzdítani hogy ott ismerkedjen, csak kíváncsi vagyok



2015. nov. 19. 08:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Tehát ha jól értelmezem a kérdést, akkor arra vagy kíváncsi, hogy egy nap alatt hány nővel találkozunk? Soha nem számoltam meg ...
2015. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 opened paradise ***** válasza:

Havi 1.

Talán.

2015. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
1et se!
2015. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#1

Ha neked minden nő annyira tetszik az utcán hogy randiznál vele, akkor igen :D

2015. nov. 19. 09:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ja! Képzeld én vagyok az aki bárkit megdug ;-) (#1-es)


De egyébként komolyan: egyetem városban élek, átsétálok a belvároson, ahol több egyetemi épület is van és alsó hangon is szerintem 150 jó csaj jön szembe, akikkel nyugodtan lehetne kezdeni valamit ...

2015. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Mindent összevetve, talán lenne minimum naponta cirka ötven.
2015. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%
Kíváncsi leszek a végkifejletre, de tuti valami olyasmit akartok ebből kihozni, hogy nekünk, férfiaknak minden mindegy, csak legyen végre valaki, akit felcsíphetünk, s ezért szólítanánk le az utcán a nők minimum felét. A való igazság viszont pont az, amit az #5-ös hozzászóló is írt. A lányok/nők jelentős hányada nagyon jól néz ki, teljesen mindegy, hogy szőke, barna, alacsony, magas. Amúgy is amikor körbenézünk az utcákon, minden második lány szinte tök ugyanúgy néz ki, így meg aztán nem nehéz őket az elsőre rokonszenves kategóriába sorolni. Mindent egybevéve ha egész nap az utcán ácsingóznék egy forgalmas helyen, szerintem több tucat lányt/nőt szólítanék le. Viszont lehet akkor sem szólítanék le senkit, ha meg lenne hozzá a bátorságom, mert amúgy meg nem vágyok sem ismerkedésre, sem kapcsolatra, sem semmi másra. Nézzük inkább a lányok/nők igényeit: [link] Hehe.
2015. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Budapesten lakom így azt kell mondjam, hogy nagyon sok! ha a délutáni csúcsba lemegyek a metróba akkor kb. kapkodhatnám a fejem, hogy ez is de jó csaj, pedig úgy gondolom, hogy jó ízlésem van.
2015. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Durván minden 3. vagy 4. lányt, akit az utcán látok. De még lehet ezekkel is kicsit alulbecsültem. Talán 3-ból 2-t.


Én jóképű fiú vagyok, de pl. az átlagos arcú lányok is szoktak tetszeni, akik nem olyan szépek mint amilyen jóképű én vagyok.

2015. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem sok. Számomra nem elég a külső, hogy valakivel ismerkedést kezdeményezzek. Látnom kell az értelmét a szemében. Egyébként a nagyon divatosan öltözött, kisminkelt lányok pont, hogy taszítanak.
2015. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!