Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit vegyek? A napokban a...

Kutyi75 kérdése:

Mit vegyek? A napokban a zsebembe nyúltam, és a talált pénzemet összeszámoltam. Nem mondom, hogy elégedett vagyok, de azért gondolkodok, hogy venni kellene valamit belőle, de nem tudom mit!

Figyelt kérdés
Segítsetek, ha veszek, milyet, vagy inkább mekkorát vegyek, és ha tudtok, adjatok tanácsot, kitelik-e a pénzemből, és érdemes-e megvenni, vagy a másik fajtát vegyem. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2016. máj. 3. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk, nem tudjuk miket szeretsz, és azt se írtad meg mennyi pénzből akarsz valamit venni. Akkor mit vársz?
2016. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl kevés az információ, kéremkapcsoljaki.
2016. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüst szinűt vedd meg, a legnagyobb méretűt, most akciósan van és tök olcsó, bőven telni fog rá.

A másik fajta sok fórumozó szerint is tök gagyi.

2016. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle Lamborghini-t
2016. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ezüst színűnek utána néztem a neten, de sokan panaszkodnak, hogy nagyon fénylik. Igaz, hogy a másik sokak szerint gagyi, de nem rontja a szemet. Állítólag a fogaknak is hasznosabb. Többen írták, hogy ha túl gyorsan használták, huzatos volt. De kösz, azért elmegyek, és az ezüstöt kipróbálom, hátha...

A Lamborghini nem jó, mert arra nem lehet használni. De kösz!

2016. máj. 4. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!