Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha sokat beszélek...

Az normális ha sokat beszélek (gondolkodok) magamba?

Figyelt kérdés

Mindig mikor nem mással beszélek, akkor magamba gondolkodok. Mindent "megbeszélek" magammal! Soha nem unatkozom, mert amikor várok is valamit/valakit, egyedül vagyok, mindig elvagyok magammal!

Sokszor mikor igy elvagyok magammal, ugy érzem hogy a körülöttem lévők hülyének néznek! Sokan rákérdeznek hogy mit csinálok itt egyedül és hogy nem unatkozok-e.


Suliba is szünetekbe inkább bent ülök a terembe! Barátaim vannak, csak nem olyanok akikkel eltudnék beszélgetni olyasmiről amiről "magammal" szoktam! :D


Néha ugy érzem mintha lenne még valaki a fejembe...


Nincs gondom ezzel, mert nagyon sokszor segitek magamon, mikor nincs más! Amikor ideges vagyok is, nagyon gyorsan letudok nyugodni. Mostanába már egyre ügyesebben tudom kontrolálni magam, hogy ne legyek hülyeségeken ideges! És mig bátyám kiabál és veszekszik velem, én csak mosolygok magamba! :)


Kicsitt fura érzés, de jó, jó mert mindig jól döntök, vagyis nem szoktam megbánni a döntéseimet, főleg mikor van időm eldönteni melyik jobb megoldás :)


Igazábol nem tudom olyan részletessen leirni mint ahogy én érzem!

Ugy képzelem mint mikor megkérdeztem a haverjaimat, milyen berugva lenni, és nem tudták elmagyarázni nekem rendessen :)

Igen, még soha nem voltam részeg, sőtt még alkoholt sem ittam! Ezért mindig józanul tudok gondolkodni! :)


2015. aug. 30. 21:08
 1/4 anonim válasza:

Én magamba beszélek.. De mással.. Nézek az üres semmibe és beszélek hozzá,helyet csinálok neki. De nem egy meghalt szerettem. Mindenki él.. Csak.. Bízok benne hogy valaki ott van velem. És tudom hogy ez hülyeség de mégis.. Attól félek hogy ezt valaki megtudja..vagyis hogy gondolatolvasó.. Nem sokat vagyok társaságban.. De ha igen vagy valami értelmetlenre gondolok vagy magamban énekelek..

Mostanában tök hülyén érzem magam... Régebben mindig megbántam sok döntésem,most meg csak lesek hogy ez tök jól csináltam..

2015. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyan így vagyok vele:o

Úgy érzem, hogy csak magamra számíthatok igazán vagy ilyesmi:D

Szerintem normális, amúgy szabad tudni, hogy hány éves vagy?:)

2015. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17/F :)


Amugy egy kicsitt néha fárasztó is tud lenni. Mert nem tudok nyugodtan ülni vagy akármi, mindig jár valamin az agyam! És persze mindent jó részletessen "megbeszélek" magammal :)

2015. aug. 31. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Te teljesen én vagy:o vagy én vagyok teljesen te, ahogy tetszik.:D

Neked sokszor szokott igazad lenni?

2015. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!