Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Két méter magas és eszi a...

Két méter magas és eszi a gerincemet mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel mikor felkelt a nap megfogtam a szatyrot és elindultam a boltba . Mivel érettségi szünet van így ezeken a napokon én vásárolok be . Nem is történt semmi különös a bevásárló utamon egészen a mai napig .


Reggel úgy döntöttem levágom az utat és egy kis földúton indultam el a boltba . Az út melletti bokorban megláttam egy fácánt . Oda mentem hozzá mert ritkán lát fácánt az ember ... Nem kellett volna ... A Fácán elrepült mert megijedt tőlem és ott hagyott egy tojást.

Nem fácán tojás volt mert a tojás körülbelül a térdemig ért . Megfogtam és beleraktam a táskámba , nem volt nehéz.


Elmentem a boltba aztán otthon mire hazaérek venném ki a tojást de az addigra már kikelt . Egy kétméteres hangyászsün arcú , disznó lábú magából kék és zöld aurát kibocsájtó hatalmas fogú hegyes orrú valami volt benne . Aztán mikor meglátott rám ugrott és azóta eszi a gerincemet .


Anya próbálta lehúzni rólam de nem tudjuk . A falusi papi is eljött de ő azt mondta hogy ezt biztos valami sex shoppból rendeltük és hogy őt nem érdeklik az istentelen dolgok ...


Írtam levelet a pápának , nem tudom megfogja-e kapni de addig amíg válaszol mit csináljak ? Hogy szedjem le magamról ? Nagyon félek tőle !


2016. máj. 5. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég torz fogalmad van a "humor" szó jelentéséről.
2016. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Rágugliztam... 1 hétig minden nap reggel 7.29-kor egy papagáj vérét keverd össze eperlével. Ezután menj egy üres szobába, és őntsd magadra a lé felét, a maradékot kend szét két egymással szemben lévő falon. ezután pedig cigánykerekezz 1 perc 14 másodpercig a két egymással szemben lévő fal között, és ezt egy hétig minden nap ismételd meg. A 8. napon 8 szaltót kell megcsinálnod egy fán állva, ezután a lény magátol leesik 1-2 percen belül
2016. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy loú :) Zavard el egy veccővel :)
2016. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Ha kimegy a hatás, jegyezd meg, ezt a tabeszt többet NE:
2016. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mátranováki fanyűvő volt! A 3. Legveszélyesebb a loú és az érdmelléki kuglófember után!
2016. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!