Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem vicces, ciki...

Írnátok nekem vicces, ciki sztorikat magadról másokról? , amennyit csak tudtok

Figyelt kérdés
Szeretek másokon :D és magamon is nevetni pláne ha röhejes a dolog.Nekem még régen a suliba menet elszakadt hátul a fenekemen a nadrág 1 kicsit,azt gondoltam majd eltakarom...de osztályfőnökin ki kellett menni aláíratni a naplókat,mikor kimentem és lehajoltam aláírni én is akkor az egyik srác beszólt,h " ki van szakadva a nadrágod" erre a félosztály oda jött megnézni :D persze én tagadtam,h nem is tudtam ,ha ez nem elég még vissza mentem aláírni a naplóba(azt nem mondtam h a felsőm eléggé lenge volt felül )így nem értette,h mikor lehajoltam miért akadt fent az ofő szeme,de aztán meglett:D na ott égtem a legjobban

2016. máj. 9. 21:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah így haza kéredzkedtem átöltözni :D
2016. máj. 9. 21:48
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez ma történt,a húgommal,mentünk haza az oviból, és itt van egy olyan ház,amit sérült gyerekek kezelésére használnak.és ott állt az egyik olyan gyerek a kapuban,mi meg elmentünk mellette.a tesóm azon az udvaron meglátott egy labdát. Ő ilyen, hogy köszön a szép tárgyaknak, és a húgom: Szia ,kicsi labdafej! A fiú a kapuban meg csodálkozott, hogy mi? Pedig a labdára értette! Ciki volt! De nagyon.
2016. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
még többet ha van :D
2016. máj. 10. 11:50
 4/16 anonim válasza:
100%
Zalaegerszegről mentem haza késő délután busszal, aznap az volt az utolsó buszom. Ez a busz Nagykanizsárol indult, így az egerszegi megállóban voltak leszállók is. Nekem bérletem volt, úgyhogy gondoltam felszállok a hátsó ajtón a leszállók között, közben az első ajtón már szálltak fel az utasok. Igen ám, de a sofőr észre vette hogy én ott szálltam fel, és kiabált hátra hogy mit képzelek magamról azonnal szálljak le. Gyorsan bedugtam a fülhalgatót a fülembe, mintha nem hallanám, nem szállhatok le gondoltam, ez az utolsó buszom. Közben az tovább kiabált, hátra aztán egyszer csak felkelt és megindult felém, Na megszívtam gondoltam, aztán mikor oda ért elment mellettem, aztán megfogta a mögöttem ülő gyereket akin ugyanolyan színű póló volt és lerakta a buszról. Az hiába szabadkozott hogy elől szállt fel a sofőr mondta neki hogy látta a tükörben. Mentségemre szoljon, tudtam hogy a srác a szomszéd faluban lakik ahova 10 percenként indulnak járatok :D
2016. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem,nagy szerencséd volt :D
2016. máj. 11. 10:48
 6/16 anonim válasza:
100%
Misén a pap el akarta kezdeni az igehirdetést,de a mikrofon nem akart működni. Odaszól a mellte állónak:-Valami baj van a mikrófonnal. Mire a hívek:És a te lelkeddel.
2016. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Eddig mind tetszett,

még-még :D

2016. máj. 12. 08:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is most tettem fel egy ilyen kérdést : D bár még senki nem írt

Most írok én neked :DD


Ha már nadrág szakadás.. ne érezd magad egyedül:D

Ált sulis voltam, és tesin magasugrást mért fel a tanár. Alapból elég béna vagyok, többször próbálkoztam, mert egyszerűen nem tudtam felugrani. A tanár is már tök ideges volt, hogy haladjak, és amikor elkezdtem futni kiabált, hogy LENDÜLEEET!, ja.. a lendület meg volt, olyan terpesztettem a levegőben, hogy a nadrágom ülepe totál szétszakadt. Gondolhatod... Sokszor előkerült a téma.


Panelben lakunk, egyik reggel mentem suliba, de korábbi busszal, és hát elég késésben voltam. Anyum kirakta a szemetet, hogy dobjam már be a konténerbe, úgy is ott megyek el mellette. Viszem a szemetet, telefon, bérlet a kezembe. Azzal a lendülettel a telefont,bérletet is a kukába hajítottam. Igen ám, a kuka szinte üres, nem is az van, hogy majd utánanyúlok és megyek tovább.. Kénytelen voltam belemászni.. Borzalmasan égő volt, hogy lépek ki és ott jöttek, bár nem ismertem őket. Aznap suliba se mentem, elment az életkedvem :D

2016. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Te jó ég :D ez igazán nagy "trauma" lehetett :D am nagyon jót nevettem:V Hajrá ciki sztorik!:D
2016. máj. 15. 15:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Hála nekem nem igazán emlegették a történetemet:D
2016. máj. 15. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!