Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces ciki sztorik amik az...

Vicces ciki sztorik amik az iskolában történtek meg veletek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 20:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Alsos voltam meg de emlekszem h nagyon kellett pisilnem, rohanok be a wc re nem is figyelem h mivan csak ra ulok. A wc uloke levolt hajtva en meg ugy pisiltem, az egesz gatyam tiszta pisi lett. Jovolt.:D
2015. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

1. Német szódolgozaton telefonnal puskáztam, és észrevette a tanár (ha a tanár nem is venné észre, a környékemen ülők biztosan). 1 hétig rajtam röhögtek.

2. Nyelvtan óra előtt elfelejtettem lenémítani a telefonomat, és fater az óra közepén felhívott. De a tanárnő nem hallotta, így nem vette el.

2015. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Szinte csak kb 8-12 éves koromban követtem el gyerekcsínyt, olykor.

SENKINEK SE AJÁNLOM a kőfocit, csak nosztalgiából említem:

kőfociztunk testi óra előtt 5-6.osztályban.


De mint a vadállatok... :S


Hatalmas röhögés, hatalmas energialevelezést... de nem így keleltt volna... egy srác egyszer csak lendületből áteset az üvegajtón, az beszakadt, a srácot összevagdosta az összetört üvegajtó...


Sose csináljatok ilyet... Jó mókának éltük meg, de ilyen szempontból buták voltunk... Mire odaért a testi tanár, természetesen magából kikelve üvöltözött velünk, "mennyi eszünk van". Jött a mentő, stb....


Igazán nem nagy cucc megoldani -és sokkal biztonságosabb lehetőség-, ha testi óra kezdete előtt a dopamintól duzzadó fiúk vadulását puha füvön, gumilabdával vezethetik le.

2015. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Futottam a folyosón, és hopp, elestem a nagy semmitől xD

Ledobtam az egyik gyerek cuccát a harmadik emeletről :DDD

2015. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Hetedikben befostam irodalom óra előtt...fingnak indult,de hát...szerencsére hazaengedett a tanár,rosszullétre hivatkoztam:D
2015. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

A laboratórium tanárom kiakadt az egyik sráca aki a toltartója mögött elbújva nyomkodta a telóját, és fogta és elvette tőle, mire a srác hozzávágott a tanárhoz egy ceruzát, erre a tanár fogta és kidobta a harmadikról a srác telefonját az ablakon. :)

Kár hogy az ablak csukva volt! XD

2015. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Még 5.-ben az a tanár tanított minket matekból akitől az egész suli fél.Én az első padban ültem és mindig odajött,hát én himbáltam a lábam(előre-hátra),és odajött, és én megrúgtam,égtem mint a piros hetes,mindenki rajtam röhögött én meg nem bírtam elnézést kérni elégszer :D

Így utólag vicces,de akkor azt hittem elsüllyedek :D

2015. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Angolon a busy(ejtsd:bázi) helyett azt olvastam,hogy b_zi

Osztálytársam pedig more(ejtsd:mor) helyett azt olvasta,more

2016. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A brutálabb inkább az,hogy mentem ki az ebédlôböl,siettem,mert ugye a termünket mindig bezárják,mert interaktív táblás,és akkor a cuccom bent maradt,meg stb,és egy gyerek elém rakta a táskáját,én meg felbuktam benne,és a mellkasom BALETTÓRA ELÔTT ráesett a küszöbre,nem kaptam levegôt,a lány meg flegmán nézett rám,azt mondta,fulladjak meg,és elment...én meg 3 percig ott kiáltoztam,hogy nem kapok levegôt...aztán mire 1 tanár,odaért nem hitt nekem,és ennyi...a kiscsaj meg megúszta...
2016. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző, együttérzek veled, és hozzáteszem: ez nem vicces story, hanem aljasság, lett volna jogod feljelentést tenni, illetőleg szüleid feljelentést tehettek volna, a bíróság meg eldöntötte volna, hogy a tanárok vonhatók-e felelősségre, vagy a diáklány, aki cserbenhagyott téged.
2016. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!