Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztori? Bármilyen téma.

Ciki sztori? Bármilyen téma.

Figyelt kérdés

Olyan esős, borús idő van. Tiszta kedvetlen vagyok.

Mondanátok jó sztorikat, bármilyen téma lehet :)

Én is írhatok, úgy is történnek velem szerencsétlen dolgok :D


2016. máj. 14. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A legértelmesebb válaszomat itt a GYIK-on lepontozták. Aztán feltettem ugyanazt a választ kérdésként, akkor pedig törölték.
2016. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én , mint a szerencsétlenség ( néhai) gyereke :)

Egyszer én beszaladtam az osztályterembe a pulóveremért , addig bezárt véletlenül ( 4-szer minden évben )az ofőm a terembe ( alsós voltam). Pont indultunk jégkorizni én meg kb . 1 órán keresztül ültem a terembe ( persze ordibáltam , dörömböltem) 30 perc után feladtam . Ja és a takarítónő talált rám 😂 röhögött h mit keresek itt , de látni kellett volna a fejét 😳😂.( bár ez nem olyan ciki )


2. Sztori

Mentünk a boltba a barátaimmal , én meg lelassítottam mert megálltunk . Amikor elindultunk rögtön lefejeltem a stop táblát utána meg egy behajtani tilos táblát 😂😂😂 szakadtunk a röhögéstől .



3. Sztori

A barátom reggel kimegy a pottyantós WCre reggel 6kor , és nagy wczett ( azaz szart) és beleejtette a wcpapirt a wcbe na és elkezdett kiabálni mi meg aludtunk , feladta félig felhúzta a gatyáját , és elkezdett sétálni a ház felé , pont jött egy csapat csaj/fiú ő meg pont kilátszott a kert végéből 😂😳

2016. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem velem történt :



„ Ez még októberben történt a suliban. A barátom, a haverok és én álltunk kint az udvaron. Én elkezdtem a haveromat kergetni, mert piszkált. De egy hirtelen pillanatban elestem, pont a pocsolyába. Az udvaron csak ott volt pocsolya. Jól kiröhögtek, majd a barátom felsegített.



Tanítás után a fiúk focizni mentek, mi pedig a barátnőimmel letáboroztunk a pálya szélén. Az egyik srác odajött, és azt kérdezte hogy nem akarunk e beállni. Persze,miért ne?-mondtuk.Nem vagyok valami nagy játékos, de nagyon élveztem a focit. A meccs vége felé az egyik fiú megpróbálta tőlem elvenni a lasztit, de én egy nagyot lendítettem a lábamon és egy hatalmasat rúgtam - de sajnos nem a labdát találtam el, hanem a fiút a legérzékenyebb pontján! Szerintem egy életre elment a kedve a focitól - és tőlem

2016. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ballagásomra nem volt mit felvennem. Elmentem egy ruhaboltba venni egy ünneplő göncöt. Csakhogy azelőtt ettem valamit, ami nagyon elrontotta a gyomrom. Amikor fel akartam próbálni, már nagyon gyötörtek a gázok, és amikor lehajoltam, hogy bedugjam a lábam a nadrágba a próbafülkében olyan recsegős fing jött ki belőlem, hogy a személyzeti csaj benyitott hozzám megkérdezni: Eltört valami?

- Nem nem, semmi baj sincs

Gyorsan megvettem a ruhát, és húztam haza :D

2016. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!