Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok vicces sztorikat,...

Írnátok vicces sztorikat, történeteket amik veletek történtek meg vagy halotattok róla?

Figyelt kérdés
Itt az enyém: Mentünk egy barátnőmel egy ilyen bevásárlokőzpontba és ott volt egy nagy lépcső mondtam neki vigyázz lépcső...amint kimondtam puff...gurultam le a lépcsőn fejjel előre természetesen ő majdnem megfulladt a röhögésbe. Szerencsére nem lett bajom,de vicces volt :) .

2016. máj. 8. 11:44
 1/2 Yehudina ***** válasza:

1. Először is, a magyar helyesírás szerint még mindig így kell írni: "hallottatok" róla.

2. Másodszor: vannak történeteim, ill. novelláim, amelyek között találhatók viccesek, enigmatikusak (más szóval megmagyarázhatatlanok), magyar- és ausztrál honfitársaimról szólók, utazással kapcsolatosak, de nem találok tisztességes kiadót, amelyik kiadná és terjesztené. Ha mégis akad ilyen, akkor ismét írok, és megveheted.

2016. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is gurultam már be mozgólépcsőn, ami plusz poén, hogy a cipőfűzőmet is beszedte a lépcső, mögöttem meg jöttek vagy 20an és mindenki botladozott miattam:D


12 lehettem kb, amikor tesóm meg a pasijával elmentünk a tescoba, nagyon jóban voltam a csávóval, mindig ökörködtünk.. versenyeztünk, hogy ki tud gyorsabban menni bevásárlókocsival.. nekifutás és gurulás.. előzni akartam, gondoltam megmutatom, hogy milyen pro vagyok, kanyarodni akartam, de túl ívesnek bizonyult a kanyar és beborultam a polcba:DDD a kocsi is felborult. Tesóm tiszta ideg volt, ott ordított a tesco közepén. Nagyon gáz volt, az árufeltöltős férfi is csak röhögni tudott XD

2016. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!