Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az lenne a kerdesem, hogy egy...

Az lenne a kerdesem, hogy egy pofon mennyi ideig all el? A gyakorikerdesek.hu letiltotta egy kerdesemet, ugyhogy keszitettem nekik egy pofont. Jelenleg a zsebemben van. Viszont sajnos csak 1 honap mulva tudom atadni. Elall addig?

Figyelt kérdés
Hogy taroljam hogy minel tovabb friss maradjon? Ha repulon szallitom lesz baja?

2016. jún. 7. 09:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem egy bajor Schuhplattler tánccsoporttól kellene megkérdezned, hogy ők hogy csinálják. Mégis csak ők a rutinosak benne, és hát, ha már a "népszokás" kategóriába tetted a kérdésedet.
2016. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
52%
FOLYÉKONY POFON????
2016. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
52%
2016. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Papi Gonzales ***** válasza:
52%
neem neem....arcrarakás után is lehet használni csak le kell simogatni...nekem mindig a barátnőm hordja a pofonjaimat és mindig fel tudom használni újra!
2016. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
52%
14. de akkor a kérdezőnek olyan valakit kell találnia, aki hordja a pofont az arcán, de neki meg utána lesz még kedve simogatni
2016. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
De kiraly. koszi, nem is tudtam hogy a nemetek ilyen magas szinten muvelik ezt a hagyomanyt! irtam nekik egy e-mailt, izgatottan varom a valaszt. Persze, hogy nepszokasok kategoriaba tettem... pff. hova mashova?
2016. jún. 7. 10:30
 17/38 A kérdező kommentje:
A baratnos dolog jo otlet de sajnos csunya vagyok es szegeny, meg jolelku is (olyasmi srac mint a Nyilas Misi csak melle tenyleg nagyon csunya) es igy nem hiszem hogy valaha lesz baratnom.
2016. jún. 7. 10:37
 18/38 anonim ***** válasza:
52%
Akkor kénytelen leszel regisztrálni egy BDSM társkereső oldalra és keresni valakit, aki direkt szeret pofonokat tárolni az arcán. Én is így szoktam, ez bevált.
2016. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

Az Adatvédelmi nyilatkozatban vagy a jogi nyilatkozatban megtalálod a tulajdonos címét. Add fel neki postán, ő majd továbbítja a megfelelő adminhoz.


De ha elülteted, akkor pár év múlva lesz egy pofonfád, bezvarod alá az admint, és elég lesz megráznod a pofonfát.

2016. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Na, vegre egy rendes, osszeszedett valasz! Ez mar igen. A pofonfa otlet nagyon jo, bar nem tudom tudok-e addig varni.

Meg azon gondolkoztam, hogy ez a srac jokat mond, lehet hogy vegul az o tanacsat fogadom meg: https://www.youtube.com/watch?v=Ny655aXo1PM

2016. jún. 7. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!