Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az lenne a kerdesem, hogy egy...

Az lenne a kerdesem, hogy egy pofon mennyi ideig all el? A gyakorikerdesek.hu letiltotta egy kerdesemet, ugyhogy keszitettem nekik egy pofont. Jelenleg a zsebemben van. Viszont sajnos csak 1 honap mulva tudom atadni. Elall addig?

Figyelt kérdés
Hogy taroljam hogy minel tovabb friss maradjon? Ha repulon szallitom lesz baja?

2016. jún. 7. 09:43
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"(olyasmi srac mint a Nyilas Misi csak melle tenyleg nagyon csunya)"


Sokat gondolkodtam a kérdéseden, de ezt az információt elolvasva kissé elbizonytalanodtam. Ha valakinek a melle, még Nyilas Misiénél is csúnyább...

Szóval nem tudom.


De mégis azt hiszem, hogy egy pofonzsák megfelelő alkalmatosság lehetne a tárolásra, noha a láda és a fa sem elverendő valóban.


A repülés meggyőződésem szerint nem árt a pofonnak, sőt a minél gyorsabb repülés, kétségtelenül javít a hatékonyságán.

2016. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Koszonom a rengeteg valaszt, mind nagyon hasznos volt! Sajnos igy hogy atraktak humor kategoriaba mar annyira se vicces mint az elejen volt. Meg amugy se unatkozom mar.
2016. jún. 8. 10:48
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyi humorérzékük volt az adminoknak is, hogy törölni azért nem törölték :)
2016. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ja :)
2016. jún. 8. 11:24
 35/38 anonim ***** válasza:
Tedd konzervdobozba. Aki kinyitja, az megkapjaa pofont. Jó tartósítás!
2016. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Most jut eszembe, láttam már én is folyékony pofont.

Tömegoszlatáskor a vízágyúval osztják.

2016. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
2016. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Elmorzsoltam egy konnycseppet, koszonom. :)


Latod-latod, csak van a folyekony pofonnak legitimitasa!

2016. jún. 11. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!