Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan keressem meg az egyszar...

Hogyan keressem meg az egyszarvút?

Figyelt kérdés
Én imádom az egyszarvúkat és egyszarvú akarok lenni.Egyszer láttam egyet de elszaladt előlem,próbáltam utol érni de olyan gyors volt hogy eltűnt.Amúgy rózsaszín volt és kék a szarva.Nagyon aranyosan futott.

2016. jún. 26. 11:11
 1/8 anonim válasza:
61%
Te biztos nem vag normalis de ha akarsz egy szarvút látni segítek. Elmész keresel dillert és veszel valami jó erős cuccot akkor annyi egy szarvut látsz majd amennyit csak akarsz *^*
2016. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vegyél fel egyszarvú jelmezt, majd a lakást körbefutva énekeld a Pink fluffy unicorn című dalt. Ha ezzel nem sikerült megtalálni, akkor folytasd ugyanezt, csak hangosabban! Sok szerencsét!
2016. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Afrikába találsz egyszarvút orrszarvú néven :)
2016. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűzlánnyal. Annak az ölébe hajtja a fejét.
2016. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenhol kerestem egyszarvú jelmezt de sehol se találtam mert vagy csúnya volt vagy kicsi volt vagy egyáltalán nem volt jelmez.És pedig már betanultam az egész Pink Fluffy unicorns dalt.


afrikában is jártam megnézni az úgynevezett egyszarvú orrszarvúkat de azok nem úgy néztek ki mint amit én láttam.

2016. jún. 26. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
pegazus
2016. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy szarva helyett szárnya van, de jobb mint a semmi.
2016. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom már te is kipróbáltad a szárított gombát.
2016. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!