Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok, szerintetek is...

Mit gondoltok, szerintetek is jó lenne ez a dal a Demokratikus Koalíció himnuszának?

2016. júl. 5. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a munkásőrt lecserélnénk mondjuk demokratára.
2016. júl. 5. 15:18
 3/9 anonim válasza:

Eléggé meg ezek

[link]

[link]

2016. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

[link]

meg ez persze

2016. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem, ugyanis a DK egyáltalán nem kommunista.
2016. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Noha nem vagyok DK-szavazó,szerintem semmivel sem illik jobban hozzájuk,mint a Fideszhez.
2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na egy DK rajongó....mindig ilyenekről beszél az aki rajong értük.
2016. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Nem, ugyanis a DK egyáltalán nem kommunista."


Éppen ezért kell lecserélni a munkásőrt demokratára vagy valamire, ami illik rájuk és jól rímel.

2016. júl. 5. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:
#7:Nem tudom,hogy a kérdezőnek,vagy esetleg nekem szólt a kommented.Ha esetleg nekem,annyit megjegyeznék,hogy a DK-ra még egyszer sem szavaztam és egyenlőre nem is szándékozom."Libsikre" egyszer igen,de azt Fidesznek hívták.Olyan párt,politikus viszont még nem volt,amelyért rajonganék és valószínűleg nem is lesz.Választáskor megpróbálom a pártoknak nevezett sz..rkupacok közül,kiválasztani a legkevésbé bűzölgőt.Aztán vagy sikerül,vagy nem.
2016. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!