Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen kormányhoz Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy soksok ember szeretne kormányváltást mint ahogy én is. De nem tudják eldönteni az emberek ki az alkalmas,vagy hogyha koalíciós kormány legyen akkor milyen pártokból. Én egy ilyen koalíciós kormányt képzelek el:

LMP-DK-MSZP-(meg mondjuk ) PM (vagy-EGYÜTT).

A miniszterelnök mondjuk Szél Bernadett. A miniszterelnök-helyettes meg esetleg Gyurcsány Ferenc,vagy az MSZP elnöke, vagy épp fordítva az egész. A kormány többi tagja meg tetszés szerint. Valójában baloldali szavazókra lennék kíváncsi,vagy értelmes véleményre, jobboldali offolás most nem igazán izgat. ;). De ha valami hasznos választ akar küldeni egy jobboldali azt is szívesen látom. Semmi gond ezzel.

Ez csak egy ötlet ,egy egyszerű feltevés,nem egy szilárdan megalapozott prófécia,azt kérdezem az ötlethez mit szólnátok.

Mit gondoltok?



2016. jún. 19. 00:20
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A jobboldalt most ezzel nem sértegettem,csak általában kioffolnak ilyen pártokat, félreértés ne essék. Nem beszólás a kérdésben.
2016. jún. 19. 00:27
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondanám magamat se jobb se baloldalinak. De mellé még jöhetne egy Jobbik is.
2016. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#2-es:

És Szél Bernadett jó lesz miniszterelnöknek, akkor? :)

2016. jún. 19. 00:34
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

2-es vagyok. Inkább Vona Gábort, ő karizmatikus, jó szónok.

Kormány többi tagját pedig megpróbálnám úgy megválasztani, hogy a saját szakterületüknek megfelelően kerüljenek oda.

2016. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám magam baloldalinak, inkább centristának mondanám magam...


De véleményem, hogy ha összefogás lesz megint és tegyük fel, hogy nyernek és tegyük fel, kormányt tudnak alakítani, akkor szerintem, miniszterelnöknek egy közösen kinevezett párton kívüli emberke kellene, aki mindenki tudna támogatni...mert mivel, sok párt fog össze, megint az lesz, mint 14-ben, hogy csak a helyekért marakodnak...lásd. pl a veszprémi időközit, ahol egy független jelölt mögé álltak be, hiszti meg nem volt.

2016. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5-ös:

Ez egyébként teljesen igaz, és a feltevés is tök jó, de találni kéne olyan személyt. Nem tudom lenne e.

2016. jún. 19. 01:01
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
Baloldal választást nyerni már nem fog. Megerősödni megerősödhet, de a nyerés már teljesen kizárt. Kihalóban van a szavazótáboruk.
2016. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Lehet ,hogy a szemetet összefújja megint a szél 2018-ra,de választást nem fognak nyerni,a Fidesz legyőzhetetlen,az EB-n való jó szereplés Orbánnak megint 5-10% +

A baloldal már nem nyerhet választást Magyarországon,többször leszerepeltek és elk.rtak mindent.

Mi mondanivalójuk van pl.a fiatalok számára???

A 60+ korosztály szavaz még rájuk nosztalgiából.

2016. jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk Gyurcsányt, nem való vezető pozícióba, kenetteljes beszédeivel inkább protestáns prédikátornak lenne alkalmas.
2016. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én örülnék,ha Szél Bermadett lenne a miniszterelnök.

Sok felszólalását láttam,számomra szimpatikus,és merem remélni,hogy sok hozzá hasonló nő él még az országban,akikbe szorult szociális érzékenység.

2016. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!