Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen madárból készül a...

Milyen madárból készül a madártej?

Figyelt kérdés
Tegnap már vettem 3 liter tejet,de nem tudom,hogy milyen fajta madár kell hozzá...a galamb is jó? Azt könnyebben be is tudnám szerezni! A 3 liter tejhez elég lesz ha lövök légpuskával 2 galambot szerintetek? És utána meg kell sütni,majd ráönteni a tejet? Vagy hogy?

2016. júl. 10. 16:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
WOW *-* te aztán valamit tudhatsz így konyha terén :O Aztaaaa :O
2016. júl. 11. 20:50
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Különben van galambom, kis aranyos háziállatka. Megpróbáltam megfejni. Hátul a farok tolla alatt szétnyílt a pihe toll és az adagoló nyíláson olyan görbe krém, mint a szardella paszta (csak tudnám mi az a della..), olyan jött belőle. Volt amikor valami folyékony is jött vele együtt. Próbálta már valaki esetleg ezt használni?

Gyerekek, most tényleg ezt kell bele keverni a tejbe?

2016. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, bármennyire is hihetetlen a szardellaval keverd ki. Es egy kis cukor. :) finom lesz;)
2016. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Próbáltad? Tényleg ízlett úgy? 8-)
2016. júl. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az attooolll fuuiggg. Ha kis menyisegtol van szo? Akosr aele egy veréb is.. De hfha sokorll, akkooo. Kee hoozuas eeggyy emiuu.
2016. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Az attooolll fuuiggg"

NEM!


Ez kínaiul így hangzik helyesen:

Az atoll fuinnng, és ez egy madár fajta aminek öt ágú tőgye van és meg lehet fejni. Csak egy dologra vigyázz, hasonlít a bölönbikához. Nehogy össze keverd vele, mert akkor a bikát fejed meg, az meg legfeljebb csak neki lesz jó de madártejnek nem.

2016. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Jajj gyerekek, ne mondjátok már ilyen butaságokat szerencsétlennek. Természetesen kanári esszenciát kell használnod, mit gondolsz mi mástól lesz olyan szép sárga?
2016. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jó, hogy írod!

Erről találtam szakirodalmat is:


[link]

2016. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!