Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti tudtátok, hogy a pörkölt...

Ti tudtátok, hogy a pörkölt rengeteg vízben készül?

Figyelt kérdés

Nézem ezt az új családi főzős műsort. Ennyire nem tudnak emberek főzni?

Pörkölt készül dödölével (abból csiriz lett).

Fazékba tegyen a gyerek sok (nagyon sok!) vizet, forralja fel, tegyen bele nagy kockákra vágott húst, majd hagymát, rengeteg majoránnát, evés olajat…

Nem is folytatom.

Szegély isteni Bence háromszor is megkérdezi a kedves instruáló anyukát, hogy náluk így készül a pöri? Mama háromszor megerősíti, hogy ha nem is így, de a bő vízben főzés az tuti?


2016. ápr. 8. 12:36
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
86%

Mi a fenét néztél te? Gasztrohorrort? :D

Ez valami elcseszett húsleves lesz.

Mit keres a majoranna a pörköltben? És mióta főzik bele a hagymát ahelyett, hogy annak a fonnyasztásával indítanák, rá a húst és fehérre sütni, mielőtt felönti vízzel?

Az ilyen "gourmét" kellene belefőzni a saját kajájába és megetetni azzal, aki követi.

2016. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Wtf? Kezdő háziasszony vagyok, de ez alap, hogy a pörkölt nem így készül. Innen a neve is, hogy megpörkölődik a kevés lében. Meg ha nem az olajon pirítja a hagymát, akkor minek bele olaj utólag? Milyen műsor ez?
2016. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Én sokszor az itteni kérdéseken is kiakadok, de ez túltesz minden eddigin.

Milyen műsor ez? Nem szoktam főzős műsort nézni, de ez érdekelne:)

2016. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez a vadiúj Hagyjál főzni!. Jókat lehet rajta röhögni, de - nálam legalábbis - gyorsan el fog fáradni a műsor.


Lehet, ügyetlenül fogalmaztam, s így Ebből nem derül ki, hogy mit is akar kérdezni a kérdező, de tk. az érdekelne, mi alapján ment a casting.

Mert eddig volt

- túlsúlyos, főzni nem tudó, de jó fej;

- túlsúlyos, főzni nem tudó, sótlan és csúf;

- aránylag jól festő, de nagyon beképzelt páros.

De főzni ők sem tudtak.

2016. ápr. 8. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Mai húsok, olyan vizesek, mindenféle hozzá adott víz nélkül is leves lesz a pörköltből:(

Szoktam ilyen főzős műsorokat nézni, de számomra majd mindet elrontják:) Vagy is nem az ízlésemnek megfelelő.

2016. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Utánanéztem ennek a műsornak, nekem így leírás alapján az jött le, hogy a műsor lényege az, hogy megnézzük, ahogy családok nem tudnak főzni és akkor az nagyon poénos.
2016. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 acelsziv ***** válasza:
47%
5: Vannak azért jók. Én ott tanultam meg, hogy a sok hagyma adja meg a vastag szaftot a pörinek :D
2016. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Egy újabb RTL-es mocskos műsor. Direkt arra mennek, hogy a legbénábbakat castingolják be, akik produkálják is magukat = jól lehet rajtuk röhögni. Manapság az RTL egy nagy 0 lett, rámegy arra a nézőközönségre, akik ezen a szinten vannak, vagy rákényszerülnek, hogy ilyeneket nézzenek, mert az alap csatornáikon kívül nincs más. (Nem akarok ezzel senkit se megbántani.)

Ha megnézed a napi felhozatalt, egy nagy semmi az egész. 2016-ban TopShop és Asztro Show, hogy még jobban lehúzzák az egyébként is kilátástalan helyzetben lévőket. Délután az Éjjel-nappal Budapest és a Farm című csodás kultúrműsor. Este egy szánalmas híradó, ami kimerül a kormány szidásában, a bűnügyekben, plusz egy kis állatkerti tudósítás. Külügy szinte semmi. Utána megint az előbb említett két baromság, esetleg még a Barátok Közt az, ami nézhető a csatornán.

Nem lennének rossz koncepciók ezek a műsorok, ha nem agyilag 0 szereplőkkel töltenék fel őket. Anno a VV-ket is mennyivel többen nézték, mint most; évről-évre egyre degeneráltabbakat válogatnak be. A Farm külföldön elég népszerű, mert ott hellyel közel, de átlag embereket tesznek be, így értéket teremtve a műsornak.

Ez a főzős műsor ugyan arra a sémára épül épül.. Beválogatni a mindenáron szerepelni vágyó, főzni nem tudó embereket, akiknek kb. annyi a mércéjük, hogy egymást felülmúlják a hülyeségben és örüljenek a cseppnyi hírnevüknek.

2016. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Jó műsor, én a második percben úgy felba...tam magam rajta, hogy az nem igaz.

"Fakanál-virtuóz" mamóka osztja az észt szerencsétlen srácnak, aki talán, ha hagynák, még tudna is értelmeset alkotni.

2016. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

"Ennyire nem tudnak emberek főzni?"


Férjem szakács: csak megerősíteni tudlak ebben a gondolatodban.


És pont ezért nem is nézünk ilyen "horror" műsorokat.

2016. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!