Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nekem nincs mobiltelefonom?

Nekem nincs mobiltelefonom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most hívtalak téged a mobiltelefonodról, és a mobiltelefonodat nemrég valaki más felvette, amiről hívtalak, azt mondta, hogy van mobilod, csak épp kölcsön adta valakinek, úgyhogy leraktam a mobiltelefonodat, amiről téged felhívtalak a mobiltelefonodon.
2016. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Neked nincs ;)
2016. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, csak a fülded szokott csengeni.
2016. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nincs. Elloptam.
2016. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyugodt Teknos ***** válasza:
Mindenkinek van mobiltelefonja ez egy bizonyított tény. Akinek mégsincs az lúzer, mert az apukája nem vett neki... tehát az apuka nyominger... s ha az apuka nyominger, fösvény, akkor ez a gyerek kárára megy, mert kikacagják az oviban. Tehát ha kikacagják, akkor a gyerek szorongani kezd és álmatlan éjszakái lesznek. Ha tehát ezek lesznek, akkor kiközösítik őt... ha ez is megvan, akkor a gyerek nagyon egyedül fogja magát érezni, aztán nagyobb korába 99% esélye lesz rá, hogy emó lesz. Ha tehát az lesz, akkor sok tini csaj fog rá bukni... nagy lányok nem igazán, ezért a fiatal tinikkel kell beérje... tehát üzenem minden kedves apukának, hogy vegyen telcsit a kis cukorfalatjának, ha nem akar öregkorára drogos, emós kölyköt nyugdíjból eltartani, meg lila foltokkal feküdni a hideg csempén
2016. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!