Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hasznalhatom az open dott...

Hasznalhatom az open dott okosorat, ha nincs mobiltelefonom semmilyen? pl. orat hogy allitom be?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy sem allitod be, mert mindenkepp kell hozza egy androidos app es bluetooth kapcsolat.
2015. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a testveremnek van mobiltelefonja. jo megoldas,ha o beallitja nekem?felevente talalkozunk.nme lakunk egyutt.
2015. szept. 23. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Mukodhet, de igy mi ertelme van az egesznek?

Marmint kb semmit nem fogsz tudni kezdeni az oraval.

2015. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1500-ert van egy meno oram,arra gondoltam.amin nezhetem,hogy hany ora sportolas kozben.

igaz-e,hogy minden toltes utan ujra be kell allitani az idot?

2015. szept. 24. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lemerul, igen. Nincs benne 2 akku, hogy az idot megorizze.


Tudod mit, vedd meg. 1500 forint nem a vilag, maximum elhasznalod karkotonek. Annak mondjuk ronda, de az az egyetlen funkcioja, amire tudod hasznalni.

2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi.
2015. szept. 28. 11:26
 7/7 A kérdező kommentje:

nem ronda,dehat izlesek es pofonok! szerintem gyonyoru!

azert kosz a segitseget.

amugy ajandekba kaptam nevnapomra,ami novemberben lesz,nekem meg 1500-am se lett volna,hogy megvegyem magamnak,van,akinek 1500-ert is draga,mert jelenleg villanyszamlara gyujtok.de ez mar nem tartozik ide.

2015. szept. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!