Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ciki sztorikat irjatok majd...

Ciki sztorikat irjatok majd irok én is !?!?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Par napja egy koncerten a gyonyoru szep hofeher nyari ruhamban sikerult beletaposnom, majd beleesnem a vizesarokba :$ persze mindenki engem nezett, mert orbitalisan nagyot csobbant (pedig nem is volt tul mely). En meg mintha mi sem tortent volna, viztol es sartol csopogo ruhaban felpattantam es mentem tovabb a bufebe, ahol a srac kisse "erdekesen" meredt ram es ereztem, hogy a baleset szemtanui is alig birjak visszatartani a rohogest xD a koncert utan tanchaz lett volna, de ezt akkori allapotomat figyelembe veve kihagytam. Kifele haladva par orosz turista kert utbaigazitast, ok szinten elnezelodtek elegans oltozekemet latva. Na mindegy, ugyis melegem volt mar :)

16/L

2016. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!