Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem ciki és vicces...

Írnátok nekem ciki és vicces sztorikat? Irjatok jó sokat!

Figyelt kérdés

nekem van egy :nekem van: tesi ora elott mi lanyok bent voltunk az oltozobe az egyik fiu osztalytarsam kopogtatott hogy idegesitsen minket de mi nem foglalkoztunk vele .Par perc mulva megint kopogtattak , en orditottam hogy : - takarodj máá józsi! ( ugyanugy hivjak osztalytarsamat mint a tanart)

Erre ki szolal meg az ajto mogul hat a tanar! volt min rohogni tesi oran . bocs hogy nincs ekezet csak telon irtam :)



2015. jún. 1. 14:13
 1/1 anonim válasza:
100%

Nekem is van bőven!De ez a kedvencem:osztálykiránduláson voltunk és volt egy ugyan olyasn lány mint az lbm.

Leültünk én elmentem vásárolni.Mikor vissza mentem. ő háttal ült nekem én meg megilyesztettem.(de nem ő volt!)Egész osztálykrándulást végig röhögtuk.:D

2015. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!