Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy és hol találhatnék...

Hogy és hol találhatnék vámpírt, aki átváltoztatna engem is? N23

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék, a kérdés komoly. Átgondoltam a dolgot, szeretek egyedül, a szabadságom és a magány a mindenem, nem szeretnék gyereket. Viszont vannak céljaim, amihez több idő kell.

2016. aug. 3. 00:14
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ez csak az elején lehet jó, amikor minden új, máshogy látod a világot.

De később rájössz, hogy nem olyan jó úgy élni, hogy rendszeresen vért kell innod, azaz másokat meg kell ölnöd, hogy élhess, nem láthatsz napfényt és csak koporsóban tudsz aludni (baromi kényelmetlen, nem tudsz forgolódni), le kellene mondanod a fokhagymáról, nem mehetsz templomba se.


Ráadásul a vámpírvadászoktól is tartanod kéne, sosem lehet nyugalmad.


Szerintem gondold meg azért, ne csinálj hülyeséget.

2016. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont lehet szexi bőrszerkós domina, mint a Bloodrayne-ben. Vagy rosszabb esetben bárgyún, nyitott szájjal a világba bámuló nulla IQ-jú lábtörlő, mint a csaj a Twilight-ban... Hmm... vajon megéri a kockázatot?
2016. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
miért akarsz vámpír lenni? az örök létért?
2016. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom. Mivel a vámpírok éjjel aktívak, valószínüleg akkor kéne keresgélned őket. Ha látok egyet, azért szólok. Engem is érdekelne a világuk.
2016. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hardy Weinberg ***** válasza:
Szívjam a véred?
2016. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!