Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy moziba mentetek és véletlenül rossz terembe mentetek be?

Figyelt kérdés

Mennyire volt ez kellemetlen nektek? Hogyan történt ez?


Megnyugtatlak titeket, hogy ez másokkal is előfordul :)


Velem csak kétszer fordult elő, hogy nem jó terembe mentem be.

Az első még gimis koromban történt velünk, mert nem egyedül voltam moziban, hanem a két barátnőmmel. A Westendbe mentünk. Életünkben először néztünk ott filmet, mert eddig csak vásárlás miatt voltunk ott. És mivel hatalmas épület, eltévedhet az, aki nem sűrűn jár ide. Meglepődve tapasztaltunk, hogy a pénztár pont egy emelettel feljebb van, amit hülyeségnek találtunk. Ráadásul 5 perc volt hátra a filmkezdésig és előttünk vagy 5-en voltak. Csak egy pénztár volt nyitva! Mire végre sorra kerülhettünk, gyorsan megvettük a jegyeket, lerohantunk, megmutattuk a jegyet a jegyszedőnek, aki megmutatta, melyik teremben van. Mi úgy hallottunk, hogy 12-est mondott, de csak akkor jöttünk rá, hogy milyen hülyék voltunk, amikor beléptünk és akkor ment egy másik film. Gyorsan kijöttünk, alaposan megnéztünk a jegyet: 11-es volt ráírva. Mielőtt beléptünk abba a terembe, az egyik barátnőm megnézte a kitett plakátot egy pillanatra, aztán bementünk. Szerencsére a reklám ment, fellélegezhettünk! Megkérdeztem a barátnőmet, miért nézte meg a plakátot egy pillanatra. Azt felelte, hogy volt olyan eset, hogy nem az adott film plakátját tették ki az egyik moziban és a nézők összezavarodtak és a teremben kérdezgették egymástól, hogy jó helyen járnak-e.


A mai napon is voltam moziban. Akkor is hülye voltam, hogy nem olvastam el alaposan a jegyemet, hogy melyik teremben lesz. Amikor megjelent a jegyszedő, szép sorba álltak a nézők. Amikor a jegyemet megnézte, a 6-os teremre mutatott. Mielőtt beléptem, megnéztem a filmcím kiírását, mert pont a teremszám alatt volt kiírva. De amikor beléptem, a film már elkezdődött, csodálkozva bámultam, aztán kapcsoltam, hogy ez 2D-s! Kijöttem gyorsan vörös fejjel, megnéztem alaposan a jegyet: 9-es szám volt rajta! A jegyszedő is figyelmetlen volt, mert fejjel lefelé nézhette meg és azt sem nézte meg, hogy melyik dimenziójú. Ugyanis 3D-ra szólt a jegyem. Eléggé szégyelltem magam. Régen másképp néztek ki a jegyek és könnyebb volt megfigyelni.

A párom mondta, hogy ez bárkivel előfordulhat, ne foglalkozzak, hogy mit gondolnak a nézők. Vele meg a barátaival is történt, hogy egy izgalmas filmet néztek meg. Az egyik haverja annyira beleélte magát, hogy a film végén majdnem a fal felé indult, mert eltévesztette a kaput :D:D:D



2016. aug. 21. 22:12
 1/4 gyilkosbalna ***** válasza:
100%
Velem nem történt meg de egyik tanárom mesélte hogy mozizás közben a gyerek kiment wc-re és mikor indult vissza rossz terembe ment ahol a filmben, hogy is mondjam éppen nemi aktust folytattak :)
2016. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hatalmas neon számmal ki van írva a teremszám és kis képernyőn ki van írva az éppen zajló vetítés címe (megyeszékhely cinema city). Elég nehéz eltévedni. Érkezni is időben szoktam, mi mindig úgy csináljuk, hogy megvesszük a jegyet vagy 40 perccel korábban, elmegyünk enni és utána ülünk be a filmre.
2016. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nottinghambe járok moziba. Itt nincs kiírva a termekre, csak a teremszám. Neten meg az onkiszolgálós pultoknál lehet jegyet venni, aztán arra rá van írva, hogy hova kell menni és megkeresed, hogy a 2. vagy 4. emeletre kell menni és melyik terembe. Az utobbi pár hétben jegyszedo sem volt aki megnézné, hogy van-e egyáltalán jegyed.
2016. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as: Ez meglepő! :O
2016. aug. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!