Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenül rossz terméket...

Véletlenül rossz terméket rendeltem egy webshopból. Vissza lehet vonni valahogy a rendelést? Erre vonatkozó dolgot sehol nem olvastam az oldalon.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetőséged van "vásárlástól való elállás" címszó alatt visszavonni a rendelést. Keress rá a fogalomra.
2012. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elállási jog csak a termék átvételétől számítva van :/
2012. ápr. 24. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj nekik emailt, hívd fel őket. Kell lennie elérhetőségnek. Ha nincs, már régen rossz.
2012. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam nekik emailt, de arra kb a megírást követő 2. napon válaszolnak.
2012. ápr. 24. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. országos törvény szól az internetes vásárlás feltételeiröl amelyben leirják hogy a megrendelés napjától (nem az átvételtöl) számitott 8 napon belül bármikor bármilyen okból vissza lehet mondani a rendelést,ráadásul ha az oldalon nincs feltüntetve nem is árusithatna. szoval vissza lehet, én is mondtam vissza nem egyszer.
2012. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:29, rosszul tudod.


17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet a távollevők között kötött szerződésekről


4. § (1) A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat.


(2) A fogyasztó az (1) bekezdés szerinti elállási jogát

a) termék értékesítésére irányuló szerződés esetében a termék kézhezvételének napjától [...]


gyakorolhatja.

2012. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!