Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legjobb sztorid? :D

Legjobb sztorid? :D

Figyelt kérdés
Milyen vicces sztorijaid vannak? Amiket vagy mindenkinek elmondasz vagy olyan gáz,hogy senkinek? :D légyszi hadd rohogjunk együtt ;)

2016. aug. 25. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem biztos hogy olyan vicces de:

Karate táborban voltam és 6 kor kellett kelni. Én biztos voltam benne hogy nem tudok akkor felkelni. Reggel valamikor felébredtem és örültem hogy nem kell kelteni majd. Félig átöltöztem aztán megnéztem hány óra:HAJNALI 4! Nem is tudtam visszaaludni

2016. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Egyik őszi hétvégén megérkezett a megrendelt fa télire, feleségem megkért, hogy daraboljam fel és tegyem a helyére. Semmi kedvem nem volt hozzá, hideg volt kint, esett az eső, meg úgy amúgy is..hétvége volt. :D

Megígérte, hogy ha kimegyek és megcsinálom, akkor megsüti az egyik kedvenc sütimet... ok. Eltelt 1-2 óra, bementem, lezuhanyoztam, a tükörben konstatáltam, hogy micsoda férfiállat vagyok :D, majd célba vettem a konyhát. Feleségem a konyhaajtóban állva, kezében a műanyag tállal, amiben pár perccel korábban a süti krémje volt megkérdezte, hogy kinyalod? Mondtam, hogy ezt nem, de Téged igen! Kínosan mosolygott egyet, majd a hátam mögül anyósom ismerős hangja hallatszott: szervusz fiam... :D

Azóta alaposan körülnézek, hogy ki van az adott szobában, ahova belépek és azóta anyós is mindig már jó előre köszön. :D

2016. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 tuman ***** válasza:
100%
26/F
2016. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

#2 ez beteg :D


Nálunk az volt suliban hogy beszélgettünk én meg mondtam hogy megkúrnám xy-t erre ott az apja volt mögöttem, aztmondta egy ujjal hozzáérek akkor letépi a tökeim és még azt is megjegyezte hogy kicsi :( :D

2016. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó van, de hirtelen csak ez jutott eszembe. :D Szóval egy bevásárló központban voltunk, és elmentem WC-re, kijöttem és kerestem a szüleimet hogy merre vannak, egy csomó soron végig mentem, amikor végre megtaláltam őket. Apám elkezd röhögni, erre mondja hogy WC papír ragadt a gatyámra. Egyből leszedtem miközben égett a fejem, de még a cipő talpamon is volt. :'D
2016. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
80%

Volt egy nagymellű fiú osztálytársunk akit mindenki melegnek tartott , kint voltunk az udvaron és egy másik osztálytársám megjegyezte hogy "Neked nagyobb a melled mint az osztályban az összes lánynak együtt." Mire akinek ezt mondták megszólalt a másik srácnak "Miért te azt nèzed?"


Meg egyszer az iskolában joghurtot ettem és mentem le közben a lèpcsőn . Az utolsó lèpcsőfokon megcsúsztam elordítottam magam hogy "hoppá" és lehuppantam a földre de esès közben magamraöntöttem a joghurtot.

2016. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Itt az enyém:

Az utolsó frissítés óta pillanatok alatt betölt az Aion és hamarabb lépek szintet.

2016. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 szakadok😌

A többieknek köszi 😊

2016. aug. 26. 16:19
 9/13 anonim válasza:

Pár éve történt, hogy délután ott maradtunk az iskolában ( általános iskola ) és az automatából vettünk forrócsokoládét. Miközben ittam, éreztem hogy van benne valami... Csótány volt. Undorító! Megittam egy csótányt, mert az automata tele volt velük. Ki volt írva a gépre, hogy ha bajt észlel, hívja ezt a számot, és ott volt a szám. Én meg felhívtam őket. Mondtam, hogy a Deák iskolában csótányt találtunk az italban.

- A fehérvári Deák iskolában?

- Nem, a veszprémiben.

- Rendben, kiküldünk egy csótányírtót.

Másnap jöttek vagy hárman, az igazgató meg nem is tudott róla. :D


18/L

2016. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne már, poénból írtam, nem értem, minek kell lepontozni.

#7

2016. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!