Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legjobb sztorid? :D

Legjobb sztorid? :D

Figyelt kérdés
Milyen vicces sztorijaid vannak? Amiket vagy mindenkinek elmondasz vagy olyan gáz,hogy senkinek? :D légyszi hadd rohogjunk együtt ;)

2016. aug. 25. 15:51
1 2
 11/13 odium96 válasza:
100%

Általános iskolás koromban elmentünk kirándulni, azt hiszem a Bakonyba.

Na szóval egy tanősvényen (vagy valami olyasmin) sétáltunk amikor szembejött velünk egy szép nagy labrador kutya. Megsimogattam, kiszedtem a szendvicsemből a parizert és odaadtam neki, megsimogattam stb stb...

Amikor továbbmentünk akkor elkezdett követni,

előszőr azt hittem hogy csak mert éhes... Ámbár amikor lehajoltam, hogy megkössem a cipőmet akkor kiderült az igazi szándéka...

Nem gyenge párzómozdulatokat tett én meg alig tudtamm kimászni alóla.

Hozzáteszem az egész osztály és az a a pár tanár is röhögve nézték végig ahogy a szüzességemért harcolva menekülök a kutya alól.

ÉÉs itt még nincs vége.

Az a g..i dög úgy megszorított, hogy egy hétig ott maradt a mancsa miatt egy szép lila folt a csípőm jobb oldalán.

És hát egész 8-ik végéig mancs lett a becenevem, még a tanárok is így hívtak. (akkor nem volt vicces)

2016. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerek voltam kb.14 éves.Anyám otthon dolgozott(masszőrként),és én olyankor általában otthon voltam.Általában 1,5 óráig szoktak ott lenni a vendégei.és olyankor nekem ugye csendben kell lenni.Egyszer volt egy vendége aki már több 3 órát volt.és nekem nagyon kellett már pisilnem,de nem mertem kimenni a wc-re.ezért bementem a konyhába fogtam egy vájlingot és belepisiltem.anyám meg a vendége pont akkor jönnek ki a konyhába.és meg ott pisilok guggolva a vájlingba.ők meg néznek.
2016. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem legjobb, legrosszabb, legcikibb sztorim.

Kirándulni voltunk(általános), az egész iskolával.

Kb 5.-es voltam, volt egy angol tanárom, rühelltem.

Külföldi nevem van, nem bírta megjegyezni, mindenféle hülyeséget mondott helyette.

Na, mentünk, és előttem ment az az osztálytársam aki nagyon utáltam, mert mindenkibe belekötött, megtartottam tőle a távot.

De direkt lelassított a köcsög, én kimentem a sorból, kb 1 métert, hátul állt ez a kur va tanár és rám ordította a gúnynevemet, hogy visszaálljak a sorba, és azt is hozzátette, hogy ha nem állok vissza úgy megcibál, hogy nem élem túl.

Az egész ISKOLA röhögésbe kezdett, olyan hangon ordította ki, hogy szerinte az egész város hallotta.

Mindenki rajtam röhögött, és 8. év végéig az a nyomorék becenevem volt...

Még az állítólagos legjobb barátnőm is rajtam röhögött. :)

2016. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!