Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legjobb és legrossza...

Mi volt a legjobb és legrosszabb autós sztorid?

Figyelt kérdés

Nekem a legjobb mikor egy lánnyal megismerkedtem nyáron lent Siófokon és ott volt a verda és szexeltünk


A legrosszabb meg amikor összetörték a verdámat,belém szálltak jobbról

és amikor egy autós bunyóba keveredtem de nem történt bajom mert haverral voltunk és túlerőbe voltunk ,a csávó lökdösődött ,ellöktük magunktól ,pofázott majd visszapattant a verdájába és elhajtott.


2011. máj. 7. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb:

1. amikor a szomszéd lányt és 2 barátnőjét vittem el egy buliba, egyiket fel is szedtem kicsivel később :)


Legrosszabb:

1. Amikor valami elektromos hiba miatt ott ragadtam 30 km re arrébb a lakó helyemtől

2. Amikor szabályosan leparkoltam és 2 percre mentem be valahova, és amikor kiértem és megyek a kocsi felé látom hogy valami szőke nő gurul hátra a verdájával és padló gázzal elhajt, a kocsim hátulján full szét törve a hátsó lámpa és a csomagtartó ajtaját is meg rongálta:@

2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Motorral mentem haveromhoz, mert mentünk utána buliba leraktam a frissen fényezett motort a garázsukba és mikor visszaértünk a srác apja akkor jött haza...és kinyitotta a garázst (automatakapu) ott allt a szélén a moci és én meg pont láttam mikor nagy lendülettel beáll a garázsba és összenyomta az egész motort fél méteressé...nemvolt jo
2011. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!