Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen beteg részeg történetei...

Milyen beteg részeg történeteitek vannak? (lent írtam én is)

Figyelt kérdés

Nekem ez volt a legbetegebb: 18éves szülinapomat ünnepeltük haverokkal Budapesten lement pár sör és haver mondta utazzunk le a haverjához Esztergomba, oké ebbe belementünk, nem volt otthon a haverja de kellett volna egy kis sör ezért átmentünk a szomszédos Párkányba, ott véletlen 18fokos sört vettünk :D abbol lement 4darab és innentől videórol tudom csak. Ezután ízlett a sör és láttam rá van írva hogy csehsör illuminált állapotban kérdeztem haveroktol jönnek e prágába :D erre voltunk olyan faszok hogy elmentünk a Sturovo-i vashtallomásra és vettem mindenkinek egy jegyet a hitelkártyámon:D leszáltunk prágában kb 8óra múlva és ott újra leittuk magunkat, anyám akartam hívni de véletlen a netet nyitottam meg ott pedig láttam hogy a Dánok szívnak a legtöbbet :D ezért a végén elutaztunk Kollenhágába de néhány részegnek senki nem adott így span mondta hogy utazzunk el hágába ebben mindenki benne volt, ott végre volt piánk is füvünk is, én pedig 3nap mulva hágában ébredtem egy caffé shopp elötti padon a haverokkal, de ami ennél is érdekesebb az hogy nem voltam másnapos. Anyám pedig már 100szor hívott :D mikor már naggyábol józan voltam felhívtam uogy Hágában vagyunk haverokkal :D azt mondta gratulálok... Ott maradtunk még 4napot és hazajöttünk. Ez a kis kiruccanás 1milliomba került :D de 250ezret fizettünk fejenként :D


Tanúlság: Részegen ne tarts magadnál hitelkártyát!


MEGTÖRTÉNT ESEMÉNY!!! :D


A diákmunkában megkeresett pénzünk bánta... :( mondjuk hága jó volt :D

El se hiszem voltam dániában de nem emlékszem :(


2016. aug. 28. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Én részegen a Marson ébredtem. Egy reptoid ébresztett és azt mondta, hogy most megyünk Narniába :) Most onnan írok.


Utóirat: Most felébredtem a saját ágyamba, voltam a Marson? Nem emlékszem :)

2016. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer 16 évesen lesz*ptam egy padon ülő öregembert.Iszonyú részeg voltam.

18/l

2016. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarsz mégegyszer lerészegedni? Van eleg pad
2016. aug. 29. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eset óta nem iszok alkoholt.
2016. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:( és ha fizetem? Vagy alkohol nélkül?
2016. aug. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!