Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány képet kell kitennem...

Hány képet kell kitennem fészbúkra ahhoz, hogy megfelelően spirituális legyek?

Figyelt kérdés
Mer azt látom, hogy az összes ismerősöm, akit komolyan érdekel az ezotéria és "határtudományaik", naponta legalább 2 (azaz kettő) darab, a spiritualizmussal kapcsolatos képet tesz ki fészbúkra. Mindenféle idézetek trendi tanítóktól, meg ilyen természetfotók, meg absztrakt meditáló buddhák, stb. Szóval mennyi ilyet kell naponta posztolni? És a borítóképemet is meg kell változtatni? Elég, ha csak az ismerőseim látják, vagy publicba kell tolni? Lécci segítsetek mer hetek óta ezen szorongok és már nem tudom mitévő legyek :S

2016. okt. 19. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem attól leszel spirituális, ha képeket teszel ki FB oldaladra!

Matematikus sem leszel, ha számokat...

2016. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem poénnak szánta. ;-)
2016. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én pl. egyet se teszek ki.utolsó tevékenységem tavaly januárban volt. :D.de spirituális életet folytatok.

Egyébként ez a kérdés egy kicsit kamunak tűnik nekem:D

2016. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
ne törődj másokkal!!! a spiritalizmus azt jelenti h magadat megismert, magadban légy. a saját életedben lévő akadájokat leküzd, s hogy ezekből mit tanultál stb.
2016. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
Nem értem hogy miért kell olyan legyél mint õk!
2016. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 acelsziv ***** válasza:
89%
5: Mert nincs elég fantáziája, hogy önálló énképet alakítson ki
2016. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Aki komolyan foglalkozik ezzel, annál egyetlen ilyen képet sem fogsz találni az esetek 90%-ában. Ugyanis ők tudják, hogy ha fűnek-fának mutogatják, mivel foglalkoznak, az őket, az ő eredményeiket gyengíti, mert egyébként ez tényleg így van, arról nem is beszélve, hogy milyen a társadalmi megítélése az ilyen embereknek - de nekem már az is elég lenne, hogy ne tegyem. A te ismerőseid tipikus hobbi-ezósok, valószínűleg semmivel sem foglalkoznak komolyan, csak a dolog filozófiai háttere fogta meg őket (egyszerű emberi nyelven fogalmazva, nagyon szépen hangzanak az idézetek, és a képek is jól néznek ki).
2016. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Segíteni szeretnének neked is, ahogy minden emberi lénynek.

Ha nem tudod elfogadni ezt a fajta segítségnyújtást, természetesen nem kötelező, de azt azért tudnod kell, hogy nagyon komoly lelki-szellemi munka van annak a hátterében, ha valaki erre az útra lépett. Ha olyasmi jelenik meg a hírfolyamodban, amire nem vagy kíváncsi, egyszerűen csak lapozz tovább. Mások is posztolgatnak mindenféléket - csak azt tudod úgyis befogadni, ami veled 'rezonál'.

2016. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem told először napi 1-el, aztán ezt lehet növelni. Egy év múlva óránként 3 lesz a minimum, könnyen meg lehet oldani, csak kell hozzá mobilnet.

/egy buddhaaaa/ ❤tehén❤

2016. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

700 Mb/hó mobilnetkeretem van csak, az mire elég? :S

Jajj de szörnyű ez az érzés :(

2016. okt. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!