Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Perverzió mennyire befolyásolj...

Perverzió mennyire befolyásolja a spirituális fejlődést?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

ha valaki bepisilős csajokra önkielégít napi szinten az mennyire káros az illető lelki egészségére?

A meditáció, jóga, egyéb spirituális gyakorlatok nem érnek semmit sem ha valaki mellette így él?

A perverzió mennyire lehet hátráltató tényező a spirituális emelkedésben?


Köszönöm előre is a válaszokat!


25/F



2016. júl. 29. 22:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Értelmesebb válaszokat? Köszönöm! :)
2016. júl. 29. 22:48
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt relatív, mi számít perverziónak.

Az meg végképp nem egyértelmű, milyen kaotikus eszmerendszer húzódik meg a "spirituális fejlődés" fogalma mögött.

2016. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Igazából a Földre mindenki gyógyulni érkezik, szóval ilyen vagy olyan lelki betegségek mindenkinél előfordulnak, ennek csak egy speciális esete a bármiféle perverzió. Nem gond amúgy, ahogy haladsz a spirituális utadon, egyre kevésbé fognak érdekelni azok a dolgok, amik régebben érdekeltek (a perverzió is ide tartozik). Lényegében a Föld egy szanatórium és pont így működik, így tudunk spirituálisan tisztulni, mielőtt tovább lépnénk (mielőtt meghalnánk). Szóval semmi gond :) Szerintem sokkal kellemetlenebb, hogy a megszületésünk előtt mindent elfelejtünk és mindig kezdhetjük elölről az egészet újra meg újra, de biztosan ez sem véletlenül van így :)


Lesznek, akik lepontoznak majd, de azért írtam le, mert nekem már sikerült kigyógyulnom ilyen-olyan lelki bajokból, kizárólag a spirituális utam követésével.

2016. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Gondolom több év kitartó munkája van mögötte. :)
2016. júl. 29. 23:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Sok év. Nagyon sok év.

Az első 12 évben csak vakon tapogatóztam, fogalmam sem volt, hogy merre induljak. Aztán történt valami az életemben, eget-földet megrengető változás és akkor végre ráleltem az útra :) A legnagyobb áldás, ami emberi lényt érhet :)


(#4)

2016. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A perverzio nagyon befolyásolja a spirituális fejlődést, egészen addig, mig ki nem probálod. onnan megállsz, és nincs esély többre, már amid van addig, azt kell onnantól kiöntened egész életedben.
2016. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem igazán értem ezt. Hogy érted?
2016. júl. 30. 12:09
 8/20 anonim ***** válasza:
A perverzió olyan mentális betegség, ami kizárja a spiritualitást, tehát a spirituális fejlödést is.
2016. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tehát amíg ez jelen van, kár minden fáradozásért? Miből jöhet létre amúgy ilyen mentális zavar embereknél? Mi idézhető elő?
2016. júl. 30. 13:11
 10/20 A kérdező kommentje:
Pl. a net is tele van videók 100000-reivel szó szerint, ahol csajok nadrágba pisilnek be, meg ilyesmik. Rendesen levideózzák őket, és felrakják őket oldalakra. Ez mire jó akkor? Szinte mintha népbetegség lenne már ez a perverzió. Persze vannak ettől súlyosabbak is sajnos.
2016. júl. 30. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!