Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol vannak a spirituális...

Hol vannak a spirituális beállítódottságú fiatalok?

Figyelt kérdés

Ha vagytok, adjatok jelt magatokról.:D

Nem igazán tudok azonosulni a materialista nézetekkel, és úgy nehéz az átlag korombeliekkel mélyebb kapcsolat is ápolni. Az érettebb korosztállyal jól kijövök, de kell lennie a huszonévesek között is olyanoknak, akik távlatosabban látják a világot.:)


2016. júl. 26. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha spirituális alatt azt érted, hogy minden marhaságot elhisz az illető, és nem érdekli, hogy egymásnak ellentmondó dolgokban hisz, akkor itt van néhány, de Facebookon is kereshetsz csoportokat.

De ez nem a materializmus ellentéte.

2016. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Más szóval olyan vagy, mint az otakuk csak más témát tólsz. :D Az érettebb korosztállyal jól kijössz mi? Magyarán nem tudsz normális kapcsolatot kiépíteni a korodbelliekkel, vagy az hiszed, hogy az idősebb korosztály sokkal spirituális hajlamú. Nem kell azonosulni a "materializmus"-sal, az amúgy sem egy hitvallás. A spirituális beállítódottságú fiatalok még alszanak, úgyhogy csendesebben légyszíves.
2016. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Haller. Nem tudom, mennyire "merjek" ide beírni, mivel elmúltam már 40 (F), de mivel mindenki egy kicsit kamaszos, későnérő típusnak ismer, talán nem leszek kiutálva innen 😊😊😊 :D


A materiális, 3d-s világon túl is kell valaminek lennie, ez a gondolat engemet is gyerekkorom óta kísér. Az istenséget vagy nevezzük bárminek, mindent átható energiának, vagy vezérelvnek, vagy tökmindegy, sosem úgy képzeltem, ahogy a gyakorló vallásosak, hogy félni kell, hogy az alázat nem más, mint önmagunk feladása és a félelem alapú meghunyászkodás. Sokkal inkább egy segítő jóbarát, akihez fordulhatunk.


Két éve kerültem kapcsolatba egy segítő mentorral, akitől rengeteget tanultam. Megtanított a tudatalattival való együttműködésre, elmondta, hogy hogy is működik az Univerzum, az energiák, mit tesz a pozitív és a negatív gondolkodás, stb. Érdekes, hogy amiket tanított, az olyan 'instant get' módon azonnal használható tudást és gyakorlati módszert adott a kezembe. És nem nyúlt mellé.

Rengeteg régi félelmemet ledolgoztam, megtanultam meglátni az embereken olyasmit, amit korábban nem, stb.


Elindult bennem egy érdeklődés a spiritualitás irányába. Elkezdtem utána olvasni dolgoknak és sokban megváltozott a világnézetem.


Szerintem ezek ráadásul nem természetfeletti és nem misztikus dolgok. Simán magyarázható, egyértelmű tényezők, max sokan nem ismerjük őket.


Pl még az asztrológia is csak annyira misztikus, mint középkori embernek a villanykörte. :))) (akkor nem tudták volna hova tenni, hogy megnyomok valamit a falon és világos lesz a szobában, ma meg az elektromosság olyan alapvető, hogy aligha van, aki ne ismerné és használná)


Ezek mind ilyen dolgok. Azért, mert valamit nem ismerünk vagy nem értünk, nem jelenti azt, hogy az nem létezik vagy ne működne.


Szerencsére egyébként azt tapasztalom, hogy a fiatalabbak is egyre nyitottabbak a témára.


Amióta elolvastam a Mennyei próféciát, azóta sok kérdésre választ kaptam.

2016. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Hol vannak?


Általában a drog ambulancián, vagy éppen onnan szabadultak.

2016. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mondjuk jógáznak?

mondjuk meditációs klubba járnak?

mondjuk spirituális rendezvényeken vesznek részt?


mondjuk.

2016. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Rehabon
2016. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fórumokon
2016. júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lilith1994 ***** válasza:

jelen 22/N

amugy a facebookcsoportok tenyleg jok. :)

2016. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!