Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elromlott a kecském?

Elromlott a kecském?

Figyelt kérdés

Nem lehet átállítani a nyelvet magyarra ezért sohasem tudom hogy mit mond, és mikor kell megfejni :(

Nagyon drágán vettem nemrég romániában, ráadásul garancia sem volt rá. NEm lehet resetelni valahogy?

69/F



#nyelv #magyar #tej #kecske #fejés #büdös román #néha porszívókkal álmodom
2016. nov. 6. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Drága tini kisfiu.

Inkabb aludj, szunetnek vége, holnap suli.

2016. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most nem értem miért hívsz tininek. Az én koromban még tiszteltük az idősebbeket, erre meg ide mersz írni egy olyan választ ami nem is segítség.. Szégyeld magod! Majd írok édesanyádnak, hogy rég térdepeltél már kukoricán a sarokban!!
2016. nov. 6. 23:44
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyébként is nyugdíjas vagyok te állat!
2016. nov. 6. 23:45
 4/19 anonim válasza:
80%
Hány gigás a kecskéd ? Lehet nincs elég tárhely, vagy kínai hamisítot szar. 999/f
2016. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Hahahh, lol. Ó de vicces. És milyen eredeti. Neked humoristának kellene lenned, olyan sziporkázóan jó humorod van. Pont ittam és majdnem leköptem a monitort. Soha életemben nem olvastam még ennyire brilliáns poént.
2016. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Bocs de nem errem a kerdest. Elromlott a kecsked... a mid romlott el?kerlek nem mekeg?vagy mi?
2016. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Elképzelhető, hogy szoftverhibás! :D


Próbáld a falloszoddal a "kipufogóján" keresztül frissíteni, a románoknál úgy szokás, lehet a meghajtója ahhoz szokott már, így másra nem reagál. :/

2016. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
85%
Vágd le.
2016. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
A kecske egy nagyon bonyolult állat. De én megfejtem.
2016. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Kecskeméten van a központi kecskeszerviz,oda vigye a kecskét,Tata! Mekk Elek urat keresse a bácsi,nagyon jó szakember!
2016. nov. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!