Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ezért haragszik...

Szerintetek ezért haragszik rám a szomszéd?

Figyelt kérdés

Panelházban élek Békéscsabán, a szomszéd mindig szid engem, és üvölt ha meglát, elősszöris nem értettem miért, de mostmár kezdek félni tőle!

Van egy 240kilós kocám, ami elég hangos tud lenni ha éhes (reggel és este is) sőt ráadásul még fialni is fog a napokban, szerintetek ezért haragszik rám?

Minden nap lehordom a ganét, és friss széna van alatta!

Kérlek segítsetek!


2016. nov. 28. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hahaha, de vicces. Pont ittam és majdnem leköptem a monitort. Kérlek írj még sok ilyen vicces kérdést. Neked humoristának kellene menned. Biztos nagyon népszerű vagy, ilyen remek humorérzékkel.
2016. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, a második emeleten lakom, és nem tudom mi ezen a vicces, nincs vele semmi probléma, van egy elkülönített ól számára, teljesen barátságos!
2016. nov. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy levágod? nem a disznót, hanem a szomszédodat xD
2016. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó ötlet!

Felek hogy mit szól majd a kismalacokhoz :(

2016. nov. 28. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy a szomszédban is van állat még nem neked kell vele foglalkozni! :D
2016. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rövidlátó vagy? Lehet ami üvölt veled, az valójában egy kan, ami begerjedt az emsédre.
2016. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!