Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Petőfi Sándor tényleg dzsihadi...

Petőfi Sándor tényleg dzsihadista/mártír volt?

Figyelt kérdés
Állítólag csatlakozott az Iszlám Állam nevezetű terrorszervezethez, és öngyilkos merényletet követett el, dél-kurdisztán északnyugati részen egy Ateista lakóövezetben. Ki mit tud erről?

2016. dec. 4. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kevered Mozarttal.
2016. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nem... Úgy tudom, hogy Mozard maga a kalifa, aki az iszlám állam kalifátus élén áll...
2016. dec. 4. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Petőfi. Ő az ETA tagja valamikor,de átált ,jobb lábáról a balra ,mert elzsibadt neki,de most a Máv-nál villamos vezetô ennyit a mártirságról egyébként Mszmp tag volt 2 alapszervezetnél.de onnan kirakták mert vörös volt a haja.Ezt csak azért irtam hogy képbe legyetek már Petőfiről
2016. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ismerem petőfit mert a 5- ik szomszédom volt csak már elköltözöt
2016. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

FKGP-s volt.


1997-ben halt meg. Rövid betegség után.


Verseket is írogatott.


Nem mondták itt Szalkszentmártonban hogy márt írt volna de szerintem novellákat is.

Dzsihadista?

Az a Szendrey volt kendőben...

2016. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1997-ben meghalt, de két hónappal később felépült. Egyébként múltkor találkoztam vele a templomban, a lába még fáj, de már javul az is.
2016. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
KI AZ A PETOFI SANDOR?!
2016. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most akkor ugyanezt megkérdezzük Dzsalál ad-Dín Muhammad Rúmí-ről is? Vicces lesz?


Túl nagy itt a rumli, kedves Rúmí! :-)

2016. dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Petőfi nem volt dzsihadista ő fasiszta náci volt A beceneve is Náci volt
2018. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ő volt az aki fel akarta robbantani sziveszterkor a vasúti hidat, de késett az órája és az induló tehervonat alatt lefejelte az ütközőt vagy mi?
2018. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!