Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma reggel véletlenül a feleség...

Ma reggel véletlenül a feleségem bugyiját vettem fel a csipkéset járt már igy valaki? amugy jól áll mondják!

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

:)

Aranyos :)

Csak nem hihető

2016. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig igaz kollégám is látták reggel az öltözőbe,ők szóltak!!
2016. dec. 9. 13:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer otthon, amikor iskolás voltam, véletlenül nem az atlétatrikómat, hanem egy női, elöl csipkés trikót csomagoltak oda. Szülők műszakba jártak, és ezt teszi a kimerültség...


Nagyon szégyelltem magam, szerencsére még az öltözőben észrevettem, és beteget jelentettem aznap tesiórán. Más gyerekek nem vették észre, nem is számít ilyenre senki.


Szóval, ha úgy vesszük, egyszer, már öltöztem nőnek...


Hány nőimitátor áll a tornasorban?

2016. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit szólt a pszichiátered?
2016. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Troll vagy. Ki mutogatja ezt a kollégáinak? "A kollégáim is észrevették". Hah. Nő vagyok, 16 évig dolgkztam ugyanott, és senki sem tudta, hogy csipketanga van rajtam, vagY mymabugyi.
2016. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az előző minek pofázik?
2016. dec. 9. 19:15
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös te valahol dolgoztál? Ez tényleg humoros! Ez ide való kérdés! Mit nevezel munkának? Mert olyat rád nem biznak még ugy se hogy te fizetsz!!!
2016. dec. 9. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:
te csak tudod
2016. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolom egész nap azt hajtogattad, hogy hazaérsz első dolgod lesz letépni az asszony bugyiját...
2016. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1-3-5 is én vagyok. Tévedésből, láttam ilyet,de ahogy engem kicsavarsz, na ilyet nem éreztem, nem láttam. Miért nincs humora senkinek?
2016. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!