Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha teherbe esek egy kentaúr...

Ha teherbe esek egy kentaúr által, akkor milyen lesz a gyerekem?

Figyelt kérdés

Szerintetek a legszebb lény lenne a Földön, aki megteremtené a végtelen békességet? Vaaaagy olyan ronda lenne, hogy a sok gyűlölet felhalmozódna benne és hírtelen elkezdi érdekelni a szélső politokai nézet, Hitler és Sztálin elvei és kirobbantja a 3. világháborút, ami úgy fog lezajlani, hogy minden országnak lesz egy táncbandája, akik majd vívnak más országokkal és amelyik banda kiesik, akkor a hozzá tarrtozó országra atomot lőnek.

Vagy szerintetek mi lenne?



17f



2016. dec. 31. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nagy pénzeket tennék rá hogy te vagy az a gyík aki elmegy bulizni jól bekúr majd a sarokban GYK-zik xD
2016. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Hihi. 1-es nagyon jót mondott. Én nem is értettem a szöveget amit írt a kérdező.😀😄😄😄
2016. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Kamu. Fiúk nem tudnak teherbe esni.
2016. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem olyan lenne mint a többi ember csak ló (f)asszal lenne megáldva :D
2016. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Fiú vagy hogy esnél már te teherbe hülye gyerek
2017. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ay carramba! ***** válasza:

APA!!! Hol voltál ilyen sokáig?! Egész eddigi életemet a kereséseddel töltöttem el!!! De nem azért, hogy szeretetben éljük, hanem hogy fizesd ki a drága műtéteimet, amik nélkül nem lennék már életben! Mert majdnem halva születtem, négyszer volt agyvérzésem, és az epe, máj, tüdő, bél, majd különféle szervi rendellenességeket kordában tartó műtétek negatív hatásaival kell együtt élnem!


Követelem az együttlétünket te mocskos állat!

2017. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!