Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi élet elkezdése befolyás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi élet elkezdése befolyásolhatja a hormon valtozás által menstruációt?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk bele a "dologba" a barátommal és az érdekelne hogy ez befolyásolja-e a hormonokat (vagy valamit), ugy hogy emiatt késsen a menstruációm. Mert már 3-4 napja késik(nem mindig volt pontos eddig sem) és mivel nem jött meg így mi sem "álltunk meg"... de már ideje lenne neki és kezdünk aggódni, de terhes nem lehetek mert védekeztünk. És éreztem jeleket hogy meg jönni fog (pl feszült/fájt a mellem-általában ilyenkor szokott)

#menstruáció #hormon #nemi élet kezdete
2016. jún. 16. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem az első alkalom után egy hetet késett a menstruációm :) ha egy hét múlva nem jön meg neked akkor vegyél egy tesztet
2016. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan mondom, én nem értem a kérdést...nem lennék nő az biztos.
2016. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő lennék, akkor egésznap dörzsölném magam tudjátok hol :3
2016. jún. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

" terhes nem lehetek mert védekeztünk "


NINCS olyan védekezési módszer, ami 100%-ban kizárná a teherbeesés lehetőségét. Óvszer mellett kifejezetten gyakran megtörténik.


Lehet, hogy csak rendszertelen, lehet, hogy hormonzavar, de ugyanannyi az esély a terhességre is.

2016. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy?
2016. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 leszek a baratom pedig már 18
2016. jún. 16. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!