Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A jobb a fék, és a bal a gáz,...

A jobb a fék, és a bal a gáz, vagy fordítva, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most megyek szombaton egy hosszabb útra Olaszországba, és már nagyon rég nem vezettem. Úgy néz ki, hogy nekem kell vezetni, csak már elfelejtettem, mi hol helyezkedik el. Van egy pedál középen is, ha jól emlékszem. Azzal lehet sebességet váltani? Csak hozzáértő, segítő válaszokat légyszi.

2017. jan. 25. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Segito valasz: arra figyelj, hogy mindenkepp az auto valamelyik hatso ulesere ulj.


Amugy trollkodasnak bena, humornak sz*r, ha meg komolyan gondoltad, inkabb menj rollerrel.

2017. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha hátra ülök, akkor hogy érem el a kormányt? Nem is beszélve a pedálokról, légyszives normális válaszokat.
2017. jan. 25. 14:49
 3/14 Ladboi válasza:
Én úgy tanultam tesó, hogy be kell tenni D-be azt megoldja az autó. Ezek az új autók már tudnak mindent szerintem beütöm gps be hova aztán valahogy csak oda megy...
2017. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 veterán vas ***** válasza:
32%

Ez a "melyik pedál mi..." alapból egy primitív vicc, a kérdezőjét minősíti.

Arról nem is szólva, hogy néhány nappal a veronai baleset után, nagyon paraszt dolog, olaszországi autós kirándulással poénkodni. :(

2017. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a komment meg téged minősít, amikor kiírom, hogy segítő válaszokat, te neked meg van képed ide írni a személyeskedő hülyeségeidet.
2017. jan. 25. 15:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem "fake", hogy a jobb az gáz!
2017. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lejtőn, inkább egy faék, mint kézi "fake"! :-)
2017. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, joember, ha tenyleg ennyi fogalmad van rola a vezetesrol hogy nem tudod melyik pedal melyik, akkor inkabb csak egyedul vezess, hogy lehetoleg mast ne olj meg. Erted nem kar, az autoert majd a tulajdonosa sir egy par sort, es minden megy tovabb a normalis kerekvagasban.
2017. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fú öreg inkább menj gyalog...
2017. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Off: Egyébként tényleg, Olaszország, kirándulás, ez most nem vicces. :-(

Lehet, tudat alatt írtad, de szerencsésebb lett volna másik országot írni.

2017. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!