Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Láttam egy lányt de nem tudom...

Láttam egy lányt de nem tudom a nevét. Tippek hogyan tudhanám meg?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy lányt egy bevásárlóközpontba, megtetszett de nem tudom, hogy hívják!
2017. jan. 27. 23:56
 1/7 anonim válasza:

De gyakran látod vagy láttad már előtte?

Mert ha nem, akkor nagyon sehogy.... :*

2017. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 holnaptegnapja válasza:

- Ez a férfi feladat lényege :) ;)


A lány nem valószínű, hogy lépést fog tenni feléd, - bár manapság azt sem ritka :)


Tehát, a Tedolgod, hogy előbb szóba elegyedést kezdeményezz.


Pl. elmész az orra előtt, és véletlen (szándékosan) :) meglököd amikor épp játszik a mobitelójával, stb stb. szituációkat figyeld és a lehetőségeket, miből mit hozhatsz ki, amit egyből rögtönözve kihasználhatsz, hogy az első mondatot megejthessed vele.


..és meglököd, ...és bocsánatot kérsz érte.

A többi lavinát neked kell elindítani, ... pl. folytathatod, hogy ... beállsz a sorba a Mekinél (nem kell megkérdezni a hölgyeményt, hogy hozzál e valamit, ezt szó nélkül tedd meg magadtól), és veszel neki egy sült krumplit cólával.


Oda viszed neki és, ..., ..."ezt az előbbi meglökésemért engesztelésül, ok?" - Szöveget elnyomod neki.

Ha elfogadja, akkor vette az adást, ha nem, akkor - tudd be a sült krumplidat és a cóládat a veszteség listáid közé. Pfff...

:/

... - mert lehet, hogy ezzel finoman elutasítottak. (talán van már barátja és épp őt várja.)

De még mindig nem adod fel, ... -- mert pasiból vagy ugye? :)

- ... bocsi, nem zavar, ha ide ülök? Szabad?

- ha igent mond, az jó jel, ha nem, ... akkor asszem feladhatod a próbálkozásod.

- igen esetén, nyilván nem fogtok ülni, és ... semmit sem csinálni.

Még egyszer udvariasan oda tolod a tálcán a hamit, és megkérdezed: ... bocs, én Tamás vagyok, --- izéé, megkérdezhetem hogy hívnak?

Ha megmondja megint jó jel.

- Szóval ,tsá, kedves xy, Zsuzsa... tényleg nem fogadod el a fincsi nassot? - vagy hozhatok helyette mást is amit szeretnél, csak úgy engesztelésül, mert meglöktelek.

- Pl. egy epres fagyit? - szereted?

- Ha már most 2szer kimondtad azt a szót beszéd közben, ...amiben benne van a "szeret" szócska csempészve ;)... ... :D -- az az emberi - hogy is mondjam rejtett üzenet feldolgozó villám gyors ösztönében - beindíthat egy szimpátiát.

(észrevétlenül is!) :) -ez egy trükk.

.. a többit folytasd Te...


---

parancsolj... ez egy tipp/ötlet :) - innentől kezdve az első dolgod kipuhatolni, hogy már van e valakije, és nyitott e még, vagy szabad e, egy új barátkozásra.

ha már leengedett ülni, és ha nem is elsőre, de elárulta a nevét is, sőt kicsit vonakodva elfogadja az ajándék nassodat is. elég jók az esélyeid.

-----------------------------------

Ezt valójában a szüleidnek kéne megokítani Neked.

Ha vagy velük olyan nem-szégyenlős bizalmi viszonyban...


no, aztán légy férfi, de ne nyomulj elsőre túl agresszívan, mert ezt nem túl komálják a (rendes!) csajszik. :), lassan és tapintatosan.. lépésről lépésre ;)

- gondolom, tényleg benne van, még elsőre megadja az elérhetőségt.

- Ha nem, kérdezd meg, hogy gyakran jár e ide ilyentájt.

- és ha igen, az jó, mert ha nem is adta meg elspreaz elérhetőségét tel, vagy email. stb., legközelebb megint megláthatod (esetleg) ugyan ott. De akkor már -- "szia Zsu!" - mert már megtudod szólítani. :)


- drukkolunk,... szeva

sok sikert

2017. jan. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és ha meglöknél, majd kaját hoznál, futva menekülnék.

Találj ki valami nem szerencsétlen indokot (pl. kersz egy zsepit, megkerdezed, megkérdezed, honnan indul x buszjárat, van-e a plazaban papirbolt, vagy barmi, ami termeszetesnek tunik), utana kerdezd meg, gyakran jar-e ide (ebbol lejon majd neki, hogy erdekled), mutatkozz be, kerdezd meg, inna-e egy kavet veled, vagy ha most nem er ra (esetleg var valakit), akkor kesobb talalkozhattok-e, ez maris indok elkerni az elerhetosegeit.

Az ekezetekert elnezest, szurkolok :)

2017. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 holnaptegnapja válasza:

#3


:) ez nem egy megtörtént "példa" volt, - de Te úgy gondoltad igen?


Ezt konvertáld át saját ízlésedre másra mint egy "meglökésre", ... rá bízom szintén a szabad fantáziádra, Neked mi jön be.


Mert erre konkrét recept nincs, csak módszer.

Egy udvarlás sem ua. Ezért az adott lehetőségeket felismerve improvizáció és logisztikai készség, + merészséget keverd össze, és kisülhet belőle az épp arra az egy esetre passzoló pillanat.

Azt nem várható el senkitől, hogy az irdatlan variációkat pontosan, személyre szabva ide le fogja írni.


Mint látom, Neked a lökés" nem jönne be, ...

.. ezért írtam,hogy a pasi dolga leginkább, felismerni, hogy az pillanatnyi adott szituációt hogyan képes felismerni és abból gyors ötlettel és némi bátorsággal alkalmazni képes.


Így már talán érthetőbb?

Tisztelt: #3 ?


A kérdező tippet kért, és nem konkrét készre gyártottat, mert ilyen nincs az életben, hogy: kész, ez mindig így kell csinálni.

Mindig akad variáció bőséggel. Amit előre nem lehet kiszámolni, ahogy a lottószámokat sem.

2017. jan. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik kérdésre válaszolva egyszer láttam a lányt, de viszont ha még egyszer meglátom valamikor akkor tuti, hogy fel fogom használni ezt a meglökös vagy valamilyen más modszert. Köszönöm segítségetek, remélem megtalálom!
2017. jan. 28. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem "nekem nem jön be", hanem értelmes embernek nem.

A férfifeladat nem abból áll, hogy elveszed a lány elől a választási lehetőséget, és hozol neki ennivalót, ha akar veled enni, ha nem. Tiszteljük már a másik embert annyira, hogy megkérdezzük a szándékairól. Nem a meglökésen volt a hangsúly, hanem azon, hogy kérés nélkül hozol neki kaját egy ilyen "ballépés" után, ami ilyenkor már nyilvánvalóan szándékos, és eszméletlenül gáz megoldás.

Szerintem.


Kérdező, bocsi az offért.

2017. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 holnaptegnapja válasza:

#6


Nagy kár,

---------

épp nem "választási elvétel" az, amit ebből leszűrni kell. (egyébként semmi választási elvétel nincs, ---

mert abban is van egy kedvesség, hogy pont nem kérdezi meg. hanem látva az adott szitut - a pasi elöbbre jár, mint az események, és megpróbál előre lépést tenni.

- ..és ha nem jönne be az ötlet, akkor legfeljebb megeszi a pasi a nassát & és fátylat rá.


Még nem hallottál olyat?

Hogy a másik asztalnál ülő férfi - alapos szemlélkedés után megfigyel egy magában egyedül ebédelő hölgyet, megttszik neki, és egy-egy apró jelből az jön le a pasinak, hogy ez a hölgy biztos örülne, ha egy szál virágot, vagy egy palack bort a névkártyájával, és a pincérrel átküldet a hölgy asztalhoz?


Ez is kész tény, mégis van a hölgynek választási lehetősége.

Pl. vissza is küldheti a pincérrel.

Mi van ilyenkor?

Semmi, ... a pasi koppant, a hölgy meg étkezés után távozik.

Ennyi.

Itt is a fantáziáról, kreativitásról és jó helyzet felismerésről készségről van szó, és nem "választási elvételről", meg borról.

Ez nem a parlament :) Kampányirodája :)

Az balra az 5. ajtó. :)


Ez a férfinak a szerepe, a kezdeményezés, - legfeljebb nem sikerül. & majd máskor fog.


Tipp kell: ez az egész topik L É NY E G E.


Mondtál tippet?

Én nem látom.


Nagy kár azért,

---------------

... mert Te pont nem a

nagyhalat

---------

fogtad ki a tippem tanulságból, hanem a snacit.


Nagyon másként olvastad és értelmezhetted.


Most megmagyarázzam?

-------------------

Még azt is oda írtam, hogy ennek az a lényege, hogyan vázolható az, hogy itt (teljesen mindegy, hogy kóla, sült krumpli, vagy dödölle, vagy romantikusabban egy virágszál - nem erről van szó.


A lényeg

--------

a kreatív készség és az ötletgazdagság alkalmazása.

Ez a nagyhal.

A példa, csak egy példa.

Lehetett volna más példa is, ha mindegyiknek az a mondanivalója, hogy az alkalmas pillanatot ki-ki hogyan képes befogni a szekér elé, hogy azt mondhassa: Gyíííí :D


Tisztelt /6-os!


Nem csak a topikosnak járna bocsánatkérés, hanem nekem is.

(nem kérem, kössz)

1, nem adtál neki ötletet, hanem csak OFF - oltál mást.

2, valamilyen szinten úgy érzem mintha engem ****.-tál volna.


10 féle példát írjak le?

Hátha egy, minden olvasónak "bejön"? uhhhh áááááh


Legalább írtam egyet, sőt most már kettőt is, mert segíteni szerettem volna ötletelésben.


---> Ilyenkor azt mondom: E N D

2017. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!