Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most, hogy itt a Szilveszter,...

Most, hogy itt a Szilveszter, aktuális a kérdés. Mi a jó a petárdába? Pláne amit tegnap láttam, hogy a család tolja a babakocsit és úgyis odaba***ák az útra. Személy szerint feleslegesnek tartom. Nem beszélve arról, hogy az állatok is félnek tőle.

Figyelt kérdés

Nálunk is, már napok óta elkezdték.

Nekem ugyan nincs kutyusom, de sok ismerősöm ilyenkor beviszi a házba a kutyusát,de még úgy is félnek..

Személy szerint annak aki petárdázik,az összes létező testnyílásába dugnék egy jó nagy csokorral és meggyújtanám valahol valami elhagyatott helyen azt hadd szóljon....


2016. dec. 31. 12:03
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
71%
Én még nem hallottam, hogy petárdáztak volna, pedig Bpen élek. Elleneben szerintem is felesleges, és a szüleimnél élő (200 km-rel arrébb levő) kutyámat nagyon féltem. :(
2016. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen:( Szegény szomszédunknak is van egy nagytestű kutyusa, aki nagyon fél.

Tavaly is, bevitte, alig bírta megnyugtatni:(

Oké, egy évben egyszer ki lehet bírni, de akkor is...:(

2016. dec. 31. 12:13
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem mi benne a jó, de valamiért a saját barátaim is rá tudnak kattanni szilveszter hajnalban, szerintem nagyon gáz és nincs benne semmi poén.
2016. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Az a jó a petárdában hogy nagy a hangja. Lehet a nyuggereket illesztgetni.
2016. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom tilos petárdázni.
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az a jó benne, hogy egyre több baromnak lerobban a keze :DDDDDDD
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én kutyám egyébként csak eljátssza, hogy parázik, ugyanúgy, mint amikor vihar van, persze beengedem a házba, de volt már olyan, hogy nem voltunk otthon és vihar volt, nem érdekelte, bement a kutyaházába, de azért nagyon szereti a szilvesztert, mert bejöhet velünk bulizni.
2016. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem petárdázok, és ha nem ésszel csinálják, akkor veszélyesnek is tartom, azonban a kérdést nem értem, ez is csak egy szórakozás, racionálisan nézve semmilyen szórakozásnak nincs értelme, de akik csinálják, azok élvezik az adott szórakozást. Mi értelme van a focinak, a piának, a PC-s játéknak, a zenének, a túrázásnak, a bélyeggyűjtésnek, stb. Az más kérdés, hogy az ilyen másokra is ártalmas szórakozás, mint a petárdázás jogos, ha be van tiltva.
2016. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom az a jó benne, hogy hangosat durran és ennyi. Én nem művelem és eléggé idegesítő, ha rákezdenek amikor az ember aludna, de ezeregy idegesítőbb dolog van a szimpla hétköznapokban is, ez meg csak egy napja az évnek. Szerintem túl van lihegve ez a téma.
2016. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Babonás kínai szokás szerint démonokat elűzi a robaj , behozott szokás . Ilyenkor kapóra jön a sok primitív ötlettelen nyominak aki tíz ezreket ad ki ilyenkor a semmire . Azok is petárdáznak akiknek kutyájuk van . Öreg korukban ezek fognak elsőként rendőrrel fenyegetni a többi durrogtatóra . Hasztalan értelmetlen buzzancsság , tiltanám .
2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!