Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Több esélyem van már? (nem a...

Több esélyem van már? (nem a szokásos, az biztos)

Figyelt kérdés

Eléggé nehezen indúlt a gyerekkorom, folyton almával dobálták, egy nap még a fa is megdobott vele, de nem baj mert ennek hála rájöttem , hogy létezik a gravitáció és a tömegvonzás, ezekután híres fizikusként és lovagként futott a karrierem, de valjuk be akkoriban a nőknek a páncélos lordok jöttek be, így hát bánatomban eljátszottam a halálomat szép lassan már 300 éve, azóta kicsit megedződtem, meg változott az ízlés, ezt ma csinálta egy fotós mikor sütött a Nap, szerintetek több eséllyel indulok már? Elvégre a "lovagok már kihaltak".



[link]


Utóírat: Egy híres fizikus

289F nem sokára 290, ha nem lennék elég idős, csak szólnék, hogy a "kor nem számít".



#fizikus #Newton #Isaac #paródia a gyakorikérdések tini kérdéseiről #feltétlen kell az izom #az kor mit sem számít #az ész is fontos
2017. jan. 29. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahj Newton, nem vagy te Andersen, hogy ilyeneket kitalálj magadról. :D
2017. jan. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, bocs haver, de ha régen sem jött össze a dolog, most sem fog. Tudod, a sunák nem gerjednek a holttestekre, legyenek akármilyen merevek. Ezt az "eljátszottam a halálomat" kamu dumát meg hagyjuk, Jézus is próbálta, neki sem jött össze. De ha nagyon elkeseredett vagy, keress egy durva rave partit és ginázz be ott valakit, elvégre ilyen tudósizé vagy, aztán meg mindent bele. (végre egy eredeti kérdés, kár hogy törölni fogják)
2017. jan. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áhh a jó öreg Jézus, a világ legjobb bűvésze lesz mindig is és az emberek azt hittél meghalt, melejtehetetlen volt a trükk vége még úgy is, hogy kazettáról néztem végig az öreg harcos ügyködését.

Andersen is jó spanom volt, részegen olyanokat mesélt, hogy azt még fűnélkül is tátott szájjal néznéd, nagy arc volt, mert ő sajnos tényleg elhunyt, túl sokat ivott egy alkalommal és azt hitte megtudja ölni a Krakent, hát többet nem is kell tudni, láthatóan nem sikerült neki.

Jézushoz még visszatérve, mikor ALberttel csináltunk időgépet és visszamentünk az ő idejébe, akkor a vizes trükköt én mutattam neki :D Mit ne mondjak eléggé fellendítette a karrierjét, ilyen ez a piás népség :D

2017. jan. 29. 03:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem teccesssz, radvetnem magam.
2017. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!