Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van nála szerintetek?

Figyelt kérdés
Diohejban: Eloben is beszeltunk mar viszonylag sokat, de mielott beszeltunk volna is kineztuk egymast, szemeztunk...amikor beszeltunk lehetett rajta latni hogy zavarban van, es sokszor elvorosodott...de amikor ma (amugy eloszor) beszeltunk facebookon kicsit ugy tunt mintha nem jonnek be neki vagy hogy is fogalmazzak, mintha egy atlag lanybaratommal beszelnek csak kozben ismerkedunk...szerintetek? Viszont o tobbet irt mindig...igen tudom ugy viselkedek mint egy 10 eves de akkor is erdekel mert tisztara be vagyok zsongva, persze ezt elotte nem mutatom ki:D es eloben is minden mas volt...de most picit elbizonytalanodtam

2016. nov. 26. 21:57
 1/1 anonim válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, de valszeg tetszel neki
2016. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!