Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legdurvább / legvicc...

Mi volt a legdurvább / legviccesebb sztori, amit megúsztatok a suliban beírás nélkül?

Figyelt kérdés

De akár írhattok intőt, rovók, akármit, ami érdekes lehet :)


Üdv mindenkinek!



2017. ápr. 5. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tanár megkérdezte,hogy most hülyének nézem,erre azt válaszoltam,hogy igen,majdnem igazgatóság lett. :D (2009)
2017. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kozepiskolaban fogadasbol szerelmet vallottam az egyik (notlen,kb.Mr.Bean szeru) tanarnak.
2017. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rá büszke és már bocsánatot is kértem a tanárnőtől...


2009-ben volt az én sztorim is, méghozzá két igen durva sztori.


Az egyik az volt, hogy a tanárnő épp magyarázott valamit és felemelte a kezét, mutatva, mekkora nagyságú dologról van szó. Én fogtam az almacsutkát és előre dobtam, ami a karja alatt a falnak csapódott.


A másik dolog, még durvább. Órán felálltam és odamentem egy osztálytársamhoz, mert a könyvben volt valami vicces és megmutattam neki. Ekkor a tanárnő kivette a kezemből a könyvet, én meg dührohamot kaptam és felemeltem az egyik széket és már szinte dobásra készen tartottam. A tanárnőnek a szeme se rebbent, csupán ennyit mondott:

- Gyerünk, dobd nekem, ha rendőrségi ügyet akarsz.


Mindkét esetet megúsztam beírás nélkül.


Ismétlem, már bocsánatot kértem a tanárnőtől, és míg élek, bánni fogom ezt a dolgot és szégyellni fogom magamat, már régen mélységesen megbántam, hogy ilyen minősíthetetlenül viselkedtem.

2017. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A férfi wc-ben a tükörre írtam "kedves" üzeneteket. :)

csak sajnos lebuktam mikor kijöttem... és a tanár visszajött velem a wc-be megnézni miért voltam bent. de végül a tanár röhögött majd mondta, hogy akkor ő most úgy tesz mintha nem is látott volna.


25/n

2017. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

#3 ezek nem is voltak durvák ez itt kb minden napos.

Mikor a tanár beszáll a Boxba XDDD


Lehúztuk szünetben a tanár nadrágját, Pillanat ragasztót nyomtunk ki a székére, bezártuk a wc-be, Betörtük a nevelői ablakát mert előtte kaptunk igazgatóit...


De jó volt visszaemlékezni :)

2017. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3#-as vagyok.


Mikor a tanár beszáll a boxba.


:))))))))))

2017. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

Kövi évben ment nyugdíjba XD

2017. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En a logasaim akartam igazolni ugy, hogy a tanar rossz naplot hozott fel es kicserelni meg en szaladtam el. De ki nezte, igazabol hogyan kell, karikaztam ahogy gondoltam. Aztan osztalyfonoki oran odahivott az oszi magahoz hogy ezt ki igazolta? En mondom, hogy hat a tanar aki tanitja. Erre o: de ebbol en tanitlak. Akkorat egtem.


Egyszer meg vagy 15en meglogtunk torifelmerorol. Az oszi meddig hozzamert a tobbiek minden lehetseges kifogast kilottek. Hat nem volt mit tenni, mondtam az igazat. En egyedul usztam meg a beirast mert oszinte voltam :))

2017. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül kidobtuk az osztályból páran a másodikról egy kosárlabdát a villamos sínekre. Pont jött be a tanár.
2017. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szünetben wc-ben az egész osztály bement wc-re telefonbetyárkodni a rosszlányok.huról és kotont fujtunk fel vízzel, egy másikat kólával és mentossal. Nem kaptunk értük semmit, mert tesitanár is benne volt a buliban, a portás hozta a kotont, föcitanár és biosztanár adták a mentost, tudtak róla.
2018. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!