Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek milyen állat a...

Rozsaszinmormikahh kérdése:

Szerintetek milyen állat a papucsállatka? mert ha valami aranyos macska-féle akkor szivesen tartanék itthon

Figyelt kérdés
papucsállatka kaktusz

2017. ápr. 13. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2017. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos. Nekem is van kettő. A legszepp macska szerintem.
2017. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cuki,és nagyon puha a bundája,olyan,mint egy kutya,de komolyan.


Én falporral szoktam etetni,Tescoban akciós ,de ha épp drágább,lebontom a nappali falát.


Tenyésztőtől a legjobb venni,mert nem túl drága (100.000 Ft/állat) ,igaz,párban kell tartani,hogy nehogy szomoró,vagy depressziós legyen.


Minden nap min. fél óra sétáltatást igényel,bár minél több annál jobb :)


Nézz utána egy kicsit,és remek gazdája leszel egy pár papucsállatkának.


UI.: Csak a szennyvizet isszák meg

2017. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok, akkor holnap megnézem a tescoban az eledelt :)
2017. ápr. 13. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt egy jó receptem papucsállatka tenyésztéséhez. Kell hozzá egy befőttes üveg, abba tőzeges föld, avar és egyéb növényrészek az erjesztéshez és víz. Egy nejlonzacskót a befőttes tetejére kell gumizni, majd az egészet szobahőmérsékleten úgy egy hónapig érlelni, amíg életre nem kel. Ha nagyon ügyes voltál, gombák is megjelennek. A kész minibioszféra felszíni anyagából mintát kell venni, preparátumot készíteni, majd mikroszkóppal jó szerencsével meg lehet csodálni ezt az izge állatot.
2017. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egysejtű
2017. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!