Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Malac házikedvencnek?

Malac házikedvencnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék otthonra egy törpemalacot. :)

Ugye közöttük is van teljesen rózsaszín? Mert én képeken csak foltosakat látok. Olyat szeretnék igazából mint egy sima háztáji sertés csak kisebb méretben. Úgy tudom ugyan olyan intelligensek mint a törpemalacok. Csak nagyobbra nőnek. Szóval nekem nem kell "igazi" törpemalac, nekem a legideálisabb egy olyan lenne mint a Gravity falls-ból Csámpás. Na mindegy, ez csak részletkérdés. Amúgy egy 90 nm-es lakásban lakna, és délután vinném ki a kertbe/sétálni. Ez elég neki? Vagy reggel is kell? Akkor is, ha sima malacka? Eseteg akinek valamelyik van el tudna látni tippel? És egy NAGYON FONTOS DOLOG még, hogy a "sima" malac is lehet szobatiszta? Előre is köszi!



2015. júl. 31. 00:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A méreten kívül van bennük különbség?
2015. júl. 31. 00:09
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Ha disznoolat akarsz a lakasba akkor csak hajra! A szuleid tudnak a zsenialis tervedrol?
2015. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Thanks for nothing! -.-

Normális válaszokat várok!

2015. júl. 31. 00:30
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező:hülye kérdésre,hülye válasz!!!

Gondolom a kérdést viccnek szántad.Ha meg nem akkor gondolom a tescoban láttál csak disznó hust a polcon. [link]

OFF:A városiak csak szerintem nem láttak élőben állatot a macskán és a kutyán kívűl?

2015. júl. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kutyat macskat lehet jo eredmennyel szobatisztasagra tanitani. De abbol sem barmelyiket es nem barmikortol kezdve.

Apropo, pont a tegnap volt egy musor a national geograficon ha jol emlekszem, egy hulye angol hazaspar ponilovat tartott a hazban. Kutya helyett, felultettek a kanapera tv-t nezni. Es egy ovatlan pillanatban a poni a lakas kozepere sz@rt elo adasban, de aztan tudod milyet es mekkorat, az asszonyka pedig szaladt a neylon tasakkal osszeszedni.

2015. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
teljesen rózsaszín törpe malac nincs, ergo csak olyan rózsaszínt tudsz, ami megnő pár hónap alatt vacsorára :D
2015. júl. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kiss Éva Judit ***** válasza:

Ez az állat csak a filmekben való lakásba. Ő is malac, szeret dragonyázni, túrni, és néha szét is tép egy-két dolgot. Összességében nem lakásba való, akár milyen intelligens. A ktya inteligenciáját még nem érte el. Tud bizonyos dolgokat, de nem hangolódik rá a gazdira annyira.

A döntő érvnek a lakásbantartás kellene, hogy legyen: NEM oda való! Ne szúrj ki vele kettő sétával és 10-12 óra egyedülléttel.

Ez a mai világ kicsit lázadó lett, így a kitűnni vágyás is egy ilyen kimutatása: más mint a többi.

Ha szereted az állatot, nem arra koncentrálsz, hogy ismerőseid téged hogyan csodálnak majd. Hagyd meg őt a kertben, odavaló.

2015. júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Röff!?
2015. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy nagyon állatszerető ember vagyok, de lakásban én sem gondolnám, hogy olyan jól érezné magát. Egy családi ház persze más. Ott meg lehet esetleg tenni azt, hogy éjjelre beviszed magaddal, de nappal az udvaron van és oda is piszkít, ott tud szaladgálni. Szóval gondold át ezt! Sok más állatka van, amit tarthatsz lakásban, ha gondolod ajánlok is neked, írj privit!
2015. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 "éjjelre beviszed magaddal, de nappal az udvaron van és oda is piszkít" :-) :-) :-) ezt tenyleg igy is gondoltad? Felvilagositalak hogy a rofi ossze fogja sz@rni hugyozni az egesz hazat ejjel.
2015. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!