Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudok ilyen esetben tenni?

Mit tudok ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
Régen nagy szerelem volt köztem, de aztán egyre több konfliktusom lett magammal. Kiderült számomra, hogy nem tudok főzni, felületesen takarítok, sőt kezdem gyanítani, hogy van egy másik szeretőm is. Már kezd elmérgesedni a közöttem viszony, és az is felmerült már, hogy elköltözök magamtól, de ez valami miatt még soha nem történt meg velem.
2017. ápr. 19. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne kezdj hiabavalo vitat magaddal!

Koltozz el!

2017. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyira össze vagyunk szokva, hogy már nagyon nehéz az elválás.
2017. ápr. 19. 22:18
 3/15 papagenou ***** válasza:
ha nincs más kiút, végül kénytelen leszel lelőni.
2017. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

:)) jaj ez nagyon jó volt:))

Próbálj meg belelátni a fejedbe, kitalálni mit szeretnél és meglepno magad ott ahol hiányosság van, mondjuk a konyhai tudásban. Vehetnél magadnak egy új kályhát, hátha attól lángra gyúlsz:))

2017. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-esnek:


Igazad volt! Részt vettem egy főzőtanfolyamon, és olyan finom pörköltet főztem, hogy hátast dobtam magamtól. Ezt követően egy különösen romantikus és szenvedélyes éjszakát töltöttünk el Marok Marcsával.

2017. máj. 1. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ádzseszkó tuszéj á lávjúú
2017. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Juharmáj desztini
2017. máj. 2. 19:36
 8/15 anonim válasza:
Örülök hogy lenyűgözted magad a pörkölttel amit főztél, féltem hogy túl nagy falat leszel magadnak:)) 4-es voltam:)
2017. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére kibékültünk, és így már a tudathasadásom is gyógyulófélben van.
2017. máj. 2. 21:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Ic máj lájf
2017. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!